| Prijs | USD350-2500 per piece |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 20-30 days |
| Merk | iBoard or OEM |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, China |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| Modelnummer | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt dat: |
| Verpakking | Pakket karton, houten behuizing of houten kist |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C |
| Toeleveringsvermogen | 8000 eenheden per maand |
| Brand Name | iBoard or OEM | Modelnummer | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt dat: |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 | Plaats van oorsprong | Shenzhen, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 | Price | USD350-2500 per piece |
| Toeleveringsvermogen | 8000 eenheden per maand | Leveringstermijn | 20-30 DAGEN |
| Verpakking | Pakket karton, houten behuizing of houten kist | Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C |
| Touch-technologie | infrarood | Effect Raak objectgrootte aan | >8mm |
| Aanraakmethode | vinger of ondoorzichtige objecten | Positioneringsnauwkeurigheid | <2 mm |
| Verbindingspoort | USB2.0USB3.0 | Besturingssysteem | Android/Windows/Linux/Mac.etc. |
| Voeding | Wisselstroom 100-240 V, 50/60 Hz | Opslag | Temperatuur: -30 ° C ~ 60 ° C Vocht: 0%~ 95% |
| Operatie | Temperatuur: -10 ° C ~ 45 ° C Vocht: 10%~ 90% | Installatie | Wall Mounted, Mobile Stand (optioneel) |
| Kleur | Zwart, andere kleuren optioneel --Grijz, zilver/zwart | Snor | met sneltoetsen voor zijborden |
| Naam | Hercodering van slimme boards,interactieve boards met verlengbord | Whiteboard-type | Interactief whiteboard |
| Gevouwen | Ja | Type | Smart Writing Whiteboard voor school |
| Maat | Multitouch elektronisch interactief whiteboard met sneltoets | Aanraakpunten | 1 tot 20 punten |
| Sollicitatie | Draagbaar onderwijs,leslokaal,opleiding,presentatie | Garantie | 1 jaar |
| Aspect-radio | 16:10, 16:9... | Schermgrootte | 75",86",98" |
| Multi-touch | Tot 50 punten | Verzending manier | Zeevervoer Luchtvracht Vrachtwagenvracht |
| Nauwkeurigheid | 2 mm | Kleuren | Zwart of OEM |
Draagbaar Opneembaar Zwart/Witbord
Onderling verbonden interactief whiteboardGecombineerd, sterk geïntegreerd interactief whiteboard of Zwart bord (zijborden) + IFPD om dubbele bordinterconnectie en interactieve functie te bereiken.
Alles-in-één whiteboard/ IFPD
Sterk geïntegreerd met multi-point infrarood interactief whiteboard, centraal controlesysteem, draadloze microfoon, stereo versterkersysteem, OPS en andere apparatuur, vormt een perfecte multimedia klasoplossing samen met een projector.
Wit bord
Het kan worden beschreven met elke gewone whiteboardstift, krijt en stofvrij krijt zonder het oppervlak te beschadigen en heeft een sterke slijtvastheid.
Met ons intelligente bord kunnen docenten een elektronisch groen bord gebruiken voor annotatie. Het ondersteunt het opslaan van de annotatie van het groene bord, wat de combinatie van intelligent onderwijs en traditioneel schoolbord schrijven vormt.
Het schrijven op het rechter groene bord kan worden opgeslagen als screenshot volgens de vereisten van docenten, om ze naar studenten te sturen als studiemateriaal.
Twee opties:
-Grootte ondersteuning: 75 inch + 2 zijborden, lengte ongeveer 4,3 m, zijbordoppervlak nano (zwart bord) voor krijtschrijven, keramisch (wit bord) voor marker schrijven, het kan opvouwbaar zijn. Ingebouwde Android, met Windows-systeem voor opnamefunctie, het is een krachtig Smart board. Het wordt ook geleverd met een mobiele standaard, ondersteunt draagbaar verplaatsen van klaslokaal naar klaslokaal.
-Smart board 75/86/98 inch, ingebouwde Android, met OPS-slot voor optioneel Windows. Met zwart/groen bord voor krijtschrijven, whiteboard voor marker pen schrijven. ABA-versie of AB-versie, het is wandmontage, aan de muur bevestigd, lengte ongeveer 4,2 ~ 4,4 m.
Voor meer details kunt u contact opnemen met ons verkoopteam, osd019@touch-easy.com.
Videolink kunt u ook bekijken op Youtube, https://youtu.be/yc1860wQeRk

Specificatie
| Uiterlijk | Te matchen met de hoofdweergave-eenheid |
| Grootte | Aangepast aan de hoogte van de hoofdweergave-eenheid |
| Oppervlakte selectie | Whiteboard/Greenboard |
| Touch technologie | Infrarood touch |
| Touch methode | Vinger, Pointer of enig ander ondoorzichtig object |
| Touch | Ondersteuning Touch AAN/UIT via sneltoets |
| Gebaarherkenning | Ondersteuning |
| Bestanden opslaan | Ondersteuning voor het opslaan van bestanden als PPT/Word/PDF/afbeeldingsformaat. |
| Touch punt | 1-20 |
| Cursor snelheid | 180 punt /s |
| Touch resolutie | 32768x32768 |
| Effectieve touch object grootte | >8mm |
| Touch methode | Vinger of pen |
| Positioneringsnauwkeurigheid | |
| Touch levensduur | Meer dan 60.000.000 enkele aanraking of klik |
| Aansluitpoort | USB 2.0 |
| Besturingssysteem | Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Linux, Mac, Android |
| Voeding | USB-voeding DC 4.6V- 5.0V |
| Werkconditie | Binnen of buiten |
| Opslag | Temperatuur: -30°C~60°C Vochtigheid: 0%~95% |
| Gebruik | Temperatuur: -10°C~45°C Vochtigheid: 10%~90% |
Over ons





