| Prijs | USD1258-1278/pcs |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 30 days |
| Merk | iBoard or OEM |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, China |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| Modelnummer | Het is niet toegestaan om een vergunning te verkrijgen voor de toepassing van de volgende voorwaarde |
| Verpakking | Kartonnen verpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T,L/C |
| Toeleveringsvermogen | 10000 eenheden per maand |
| Brand Name | iBoard or OEM | Modelnummer | Het is niet toegestaan om een vergunning te verkrijgen voor de toepassing van de volgende voorwaarde |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 | Plaats van oorsprong | Shenzhen, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 | Price | USD1258-1278/pcs |
| Toeleveringsvermogen | 10000 eenheden per maand | Leveringstermijn | 30 dagen |
| Verpakking | Kartonnen verpakking | Betalingsvoorwaarden | T/T,L/C |
| Touch-technologie | Infrarood | Effect Raak objectgrootte aan | >8mm |
| Aanraakmethode | vinger of ondoorzichtige objecten | Positioneringsnauwkeurigheid | <2 mm |
| Verbindingspoort | USB2.0USB3.0 | Besturingssysteem | Android/Windows/Linux/Mac.etc. |
| Voeding | Wisselstroom 100-240 V, 50/60 Hz | Opslag | Temperatuur: -30 ° C ~ 60 ° C Vocht: 0%~ 95% |
| Operatie | Temperatuur: -10 ° C ~ 45 ° C Vocht: 10%~ 90% | Installatie | Wall Mounted, Mobile Stand (optioneel) |
| Kleur | Zwart, andere kleuren optioneel --Grijz, zilver/zwart | Snor | met sneltoetsen voor zijborden |
| Naam | Recodering van Smart Board, Big Interactive Whiteboard | Whiteboard-type | Interactieve raad |
| Gevouwen | Nee | type | Smart Writing Whiteboard voor school |
| Maat | Multitouch elektronisch interactief whiteboard met sneltoets | Aanraakpunten | 20 punten |
| Sollicitatie | Schoolonderwijs, onderwijs, klassikaal onderwijs voor school, bedrijf, presentatie | Garantie | 1 jaar |
| Aspect-radio | 16:10, 16:9... | Interface | USB, VGA, RS232, HDMI |
| Schermgrootte | 65", 75", 86", 98" | Multi-touch | Maximaal 40 punten |
| Sneltoetsen | Sneltoetsen aan twee kanten | Verzending manier | Zeevervoer Luchtvracht Vrachtwagenvracht |
| Nauwkeurigheid | 2 mm | Mobiele standaard | Optioneel |
| Kleuren | Zwart of OEM |
Intelligent Interconnected Blackboard whiteboard
Onderling verbonden interactief whiteboardGecombineerd hoog geïntegreerd interactief whiteboard en elektronisch groen bord of IFPD om dubbele bordinterconnectie en interactieve functie te bereiken.
Alles op één bord/ IFPD
Hoog geïntegreerd met multi-point infrarood interactieve whiteboards, smart board in het midden, met centraal besturingssysteem, draadloze microfoon, stereo versterker systeem,Alle in één pc met toetsenbord/13" scherm/document scanner, waardoor een perfecte multimediale klaslokatie ontstaat.
Zwart bord/ Witbord
Het kan worden geschreven met een gewone whiteboardpen, krijt en stofloze krijt zonder het oppervlak te beschadigen en is sterk slijtvast.
Met ons intelligente bord kunnen leraren het elektronische green board gebruiken voor annotaties.het combineren van intelligent onderwijs en traditioneel schrijven op het bord.
Het schrift op het rechtergroene bord kan worden opgeslagen als een screenshot volgens de eisen van de leraren, zodat ze naar de leerlingen kunnen worden gestuurd als herzieningsmateriaal.
- Grootte ondersteuning: 75 inch + 2 opvouwbare planken ((wit en zwart), lengte ongeveer 4,3 m
zijdebordoppervlak nano ((zwart bord) voor krijtschrijven, keramisch ((witbord) voor markerschrijven.
-Smart board 75 inch, ingebouwd in Android met camera en microfoon, met alles in één pc 13 inch control center, draadloos toetsenbord en 8MP document scanner.
Mobiele stand optioneel.
Voor meer informatie, neem gerust contact met mij op.

Specificatie
| Uiterlijk | Om te matchen met de belangrijkste display unit |
| Grootte | Per persoon aangepast naar de hoogte van de belangrijkste display unit |
| Oppervlakte-selectie | Witte bord/groenbord |
| Aanraaktechnologie | Infrarood aanraking |
| Aanraakmethode | Vinger, wijzer of enig ander ondoorzichtig voorwerp |
| Aanraking | Ondersteuning Aan/uit aanraken via sneltoets |
| Gebaarherkenning | Ondersteuning |
| Bestandsopslag | Ondersteuning voor het opslaan van bestanden als PPT/Word/PDF/afbeeldingsformaat. |
| Raakpunt | 1 tot 10 |
| Cursorsnelheid | 180 punt /s |
| Aanraakresolutie | 32768x32768 |
| Effect Touch Object Grootte | > 8 mm |
| Aanraakmethode | Vinger of Pen |
| Positioneringsnauwkeurigheid | |
| Levensduur aanraking | Meer dan 60,000, 000 één aanraking of klik |
| Verbindingshaven | USB 2.0 |
| Besturingssysteem | Windows 2000, Windows XP, Linux, Mac, Android |
| Stroomvoorziening | USB-stroomvoorziening DC 4,6V-5,0V |
| Werkomstandigheden | Binnen- of buitenruimte |
| Bewaarplaats | Temperatuur: -30°C~60°C Vochtigheid: 0%~95% |
| Operatie | Temperatuur: -10°C~45°C Vochtigheid: 10%~90% |
Over ons





