| Prijs | USD420-450/piece |
| MOQ | 2 piece |
| Tijd om te bezorgen | 2-20 day(s) |
| Merk | iBoard |
| Plaats van oorsprong | China |
| Certification | CE, FCC, ISO9001 |
| Modelnummer | TE-CT-32 |
| Verpakking | Doos |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Alipay |
| Leveringscapaciteit | 10000 stuks/maand |
| Brand Name | iBoard | Modelnummer | TE-CT-32 |
| Certification | CE, FCC, ISO9001 | Plaats van oorsprong | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 2 stuk | Price | USD420-450/piece |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Alipay | Leveringscapaciteit | 10000 stuks/maand |
| Levertijd | 2-20 dag(en) | Verpakking | Doos |
| Android -versie | 13 | Type | Intellitouch |
| Kleur | Wit | Serie | Voor thuis en student |
| Beeldverhouding | 48-52 HRC | Interfacetype | USB, HDMI |
| Camera | 13MP camera ingebouwd in | Opslag | 8+128G |
| Afstandsbediening | Ondersteuning Bluetooth, Touch, Voice | Functie | Ondersteuning van spraakcontrole, ondersteuning van Gravity Sensing |
| Beschuldigd | JA, 15000 mAh, geschikt voor 5-6 uur | Garantie (jaar) | 1 jaar |
| WIFI | steun | BT | steun |
| Scherm | 32" IPS, 1920x1080 resolutie, 1000:1 contrastverhouding, 178° kijkhoek, 10-punts touch ondersteuning, 4096 niveau druk sensor |
| Android-besturingssysteem | Ingebouwde 1300W HD-camera met opnamefunctie |
| CPU | Qualcomm 665 8 kernen: 4-kern A73 + 4-kern A52 |
| Bewaarplaats | 4 GB RAM + 64 GB ROM / 8 GB RAM + 128 GB ROM |
| Batterij | Lithium ijzersulfaatbatterij (26650 4S4P 12.8V 14.4AH), 14400mAh, ondersteunt 5-6 uur aanhoudende stroomvoorziening |
| Draadloze verbinding | Wifi 6 + Bluetooth 5.0 |
| Audio | Standaard 2*5W/8 Euro (optioneel 80W, hoge en lage volkanaalluidspreker, extern) |
| Aanpassing | Op en neer 180 mm, voorwaarts 45°, achterwaarts 25°, links en rechts 90° draaien |
| Afstandsbediening | Ondersteuning Bluetooth, touch, spraakbesturing |
| Havens | HDMI-poort*1, USB 2.0*1, USB 3.0*1 |
| Grootte van het product | 722*1544*1450 mm |
| Bruto gewicht | 23 kg |



