| MOQ | 1PCS |
| Tijd om te bezorgen | 15-18 working days |
| Merk | iBoard |
| Plaats van oorsprong | China |
| Certification | CE/ROHS/FCC/EDLA Google certified |
| Modelnummer | TE-YL-75AIO |
| Verpakking | Verpakking in karton |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T, Alipay |
| Leveringscapaciteit | 3000 eenheden per maand |
| Brand Name | iBoard | Modelnummer | TE-YL-75AIO |
| Certification | CE/ROHS/FCC/EDLA Google certified | Plaats van oorsprong | China |
| Minimum Order Quantity | 1 stuks | Price | |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T, Alipay | Leveringscapaciteit | 3000 eenheden per maand |
| Levertijd | 15-18 Werkdagen | Verpakking | Verpakking in karton |
| Sollicitatie | Vergaderzaal/Klasse/Opleiding | Optionele functie | camera, microfoon als opties |
| Type | Smart Writing Whiteboard voor school |
Belangrijkste punten
--- met onderling verbonden trekborden kan de kleur wit/groen/zwart worden gekozen;
--- Android 13 of 14 of 15/16, win PC systeem optioneel;
--- Met screen mirroring app, draadloos scherm delen ondersteunen;
--- Camera, microfoon, NFC, mobiele standaard, opvouwbare zijplaten optioneel
--- EDLA google gecertificeerd facultatief
Onderling verbonden boardsSpecificaties
| Grootte | Per persoon aangepast naar de hoogte van de belangrijkste display unit |
| Oppervlakte-selectie | Wit/groen/zwart bord |
| Aanraaktechnologie | Infrarood aanraking |
| Aanraakmethode | Vinger, wijzer of enig ander ondoorzichtig voorwerp |
| Aanraking | Ondersteuning Aan/uit aanraken via sneltoets |
| Gebaarherkenning | Ondersteuning |
| Bestandsopslag | Ondersteuning voor het opslaan van bestanden als PPT/Word/PDF/afbeeldingsformaat. |
| Raakpunt | 10 |
| Cursorsnelheid | 180 punt /s |
| Aanraakresolutie | 32768x32768 |
| Effect Touch Object Grootte | > 8 mm |
| Aanraakmethode | Vinger of Pen |
| Positioneringsnauwkeurigheid | |
| Levensduur aanraking | Meer dan 60,000, 000 één aanraking of klik |
| Verbindingshaven | USB 2.0 |
| Grootte van het scherm | 65/75/86/98 inch optioneel |
| Afbeeldingsverhouding | 16:9 |
| Contrastverhouding | 4000:1 |
| Besturingssysteem | Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7, Win 8.1Win 10, Linux, Mac, Android |
| Android versie | 13/14/15 |
| Verbindingspoorten | USB, TYPE-C, HDMI, RJ45, OPS Slot, enz. |
| Stroomvoorziening | USB-stroomvoorziening DC 4,6V-5,0V |
| Werkomstandigheden | Binnen. |
| Bewaarplaats | Temperatuur: -30°C~60°C Vochtigheid: 0%~95% |
| Operatie | Temperatuur: -10°C~45°C Vochtigheid: 10%~90% |
Verpakking: 1 set/karton, optioneel met houten kader of doos
Verzending: per lucht, per zee, per vrachtwagen, optioneel, wij kunnen ook verzendoplossingen leveren.



