| MOQ | 1pcs |
| Tijd om te bezorgen | 10-15 days |
| Merk | iBoard |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | FCC/CE |
| Modelnummer | TE-CT-32 |
| Verpakkingsgegevens | Verpakking in karton |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C |
| Leveringsvermogen | 6000 eenheden per maand |
| Brand Name | iBoard | Modelnummer | TE-CT-32 |
| Certification | FCC/CE | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk | Price | |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C | Leveringsvermogen | 6000 eenheden per maand |
| Leveringstermijn | 10-15 dagen | Verpakkingsgegevens | Verpakking in karton |
| Materiaal | Aluminiumlegering standaard, Plastic schaal | Kleur | Wit |
| Oplossing | 1920*1080 of 4K | Garantie | 1 jaar |
| Schermtype | IPS | Besturingssysteem | Androïde 13 |
| Aanraakpunten | 10 punten |
27 32 Inch Entertainment Interactieve Smart TV Display Draagbare Monitor Android 13 8+128gb Touchscreen Ingebouwde Camera Batterij Gaat 5-6 Uur Mee
Functies:
---Verwijderbare standaard, de onderkant van de productbasis is uitgerust met 5 stille wielen;
---Tablet-achtige Gebruikerservaring, met een 8-core CPU, 8GB RAM, 128GB opslag;
---Draadloos ontwerp, ingebouwde 14.400mAh batterij met hoge capaciteit maakt snoerloos gebruik mogelijk;
---Vergrote Tablet Ervaring, met 10-punts aanraakfunctionaliteit;
---Geniet van Comfortabele Kijkhoeken Onderweg, uitgerust met een mechanisch ondersteuningssysteem
Specificaties:
| Item | 32 Inch roteerbare draagbare smart tv |
| Scherm | 32”,IPS,1920x1080,1000:1,178° kijkhoek, 10-punts aanraakondersteuning, 4096 niveaus druksensor |
| Android OS | Ingebouwde 1300W HD camera, met de volgende opnamefunctie |
| CPU | CPU: Qualcomm 665 8 cores: 4-core A73+ 4-core A52 |
| Opslag | 4GB RAM + 64GB ROM / 8GB RAM + 128GB ROM |
| Batterij |
Lithium-ijzerfosfaat
batterij(26650
4S4P 12.8V 14.4AH),14400mAh,Ondersteunt continue stroomvoorziening voor 5-6H |
| Draadloze verbinding | WIFI-6+Bluetooth 5.0 |
| Audio | Standaard 2*5W/8 Ohm (optioneel 80W, hoge en lage tonen full-range luidspreker, extern) |
| Verstelling | Omhoog en omlaag 180mm, voorwaartse kanteling 45°, achterwaartse kanteling 25°, links en rechts rotatie 90° |
| Afstandsbediening | Ondersteunt Bluetooth, touch, spraak |
| Poorten | HDMI poort*1,USB 2.0*1,USB3.0*1 |
| Productafmetingen | 722*1544*1450mm |
| G.W.(KGS) | 21 |
Verpakking: 1 stuk / kartonnen doos, optioneel met houten frame of doos
Verzending: per vliegtuig, per zee, per vrachtwagen, optioneel, wij kunnen verzendoplossingen bieden.
Toepassingen: school, vergadering, showroom, thuis tv, etc.



