| Prijs | USD800-1000/piece |
| MOQ | 1 piece |
| Tijd om te bezorgen | 15-25 working days |
| Merk | IBOARD |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| Modelnummer | TE-YL-75 |
| Verpakking | Verpakking in karton |
| Betalingsvoorwaarden | t/t |
| Leveringsvermogen | 8000 eenheden per maand |
| Brand Name | IBOARD | Modelnummer | TE-YL-75 |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 | Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk | Price | USD800-1000/piece |
| Betalingsvoorwaarden | t/t | Leveringsvermogen | 8000 eenheden per maand |
| Leveringstermijn | 15-25 werkdagen | Verpakking | Verpakking in karton |
| Schrijfmethode | pen/vingeraanraking | Beeldverhouding | 48-52 HRC |
| Maximale resolutie | 50000 | Kleur | Zwart |
| Sollicitatie | Kantoor, onderwijs, conferentie, reclame, winkel, medische behandeling, thuis | Contrastverhouding | 1200:1 |
| Oriëntatie | Horizontaal | Touch-technologie | Infrarood multi-touchscreen IR |
| Software | Zelf ontwikkelde interactieve whiteboardsoftware | Besturingssysteem | Android+Windows/10/11 Optioneel |
| Normale maat | 55" 65" 75" 86" 98" 105" 110" | Schermvernieuwingsfrequentie | Guangdong, China |
| Productdimensie | 1705.8x1013.5x88.9mm | Afmetingen verpakking | 1873x1173x160 mm |
| Enkel brutogewicht | 70 kg |
| Afbeeldingstype | DLED-achterlichtdisplay |
| Resolutie | 3840*2160 4K UHD |
| Helderheid | 350 cd/m2 |
| Besturingssysteem | Linux/MAC/Android |
| Android versie | 14 |
| Aanraaktechnologie | Infrarood Multi touch |
| Panelverhouding | 16:9 |
| Camera | webcam extern of ingebouwd optioneel |
| Nominale spanning | AC ((100-240) V ̇50/60HZ |
| Aanrakingsmethode | Vinger of enig ondoorzichtig voorwerp |
| Werktemperatuur | 0°C-40°C |
| Verpakkingsaccessoires | Aanraakpen*2, HDMI-kabel*1, aanraak USB-kabel*1, voedingskabel*1, afstandsbediening*1, wandbeugel *1 |
| Verpakkingsgrootte ((mm) | 1873x1173x160 |
| N.W. ((kg) | 50 |
| G.W. (((kg) | 70 |
Shenzhen iBoard Technology Co., Ltd. is opgericht in 2006, officieel opgericht in 2007, is gevestigd in Shenzhen, Guangdong, China.Nu zijn we gespecialiseerd in R&D., productie en verkoop Interactief whiteboard,Interactief touch monitor,Nano Blackboard,Infrarood touch frame,interactief whiteboard software,laser projector enz.
iBoard heeft een compleet kwaliteitsmanagementsysteem ISO9001, een milieumanagementsysteem ISO14001 en een OHSAS18001-managementsysteem voor gezondheid en veiligheid op het werk.De producten zijn goedgekeurd door CCC, CE, FCC, RoHS en vele andere productcertificaten.
We hebben rijke ervaring in OEM/ODM-service voor buitenlandse klanten.Ons doel is om's werelds grootste leverancier van interactieve apparaten en slimme campusoplossingen te worden.