| MOQ | 1 set |
| Tijd om te bezorgen | 15-18 working days |
| Merk | iBoard |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | CE/FCC/ROHS/EDLA Google certified |
| Modelnummer | Te-qs-75 |
| Verpakkingsdetails | Doospakket, optioneel met houten krat of doos |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit | 3000 pcs per maand |
| Brand Name | iBoard | Modelnummer | Te-qs-75 |
| Certification | CE/FCC/ROHS/EDLA Google certified | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 set | Price | |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T | Leveringscapaciteit | 3000 pcs per maand |
| Levertijd | 15-18 werkdagen | Verpakkingsdetails | Doospakket, optioneel met houten krat of doos |
| CPU | 4 kernen of 8 kernen | Android -versie | 13/14/15 optioneel |
| Touch-technologie | Ultrafijne infraroodaanraking | Maat | 65/75/86/98/92/110 inch |
| Afbeeldingsgrootte | 86 inch |
| Helderheid | 450 nits |
| Contrastverhouding | 5000:1 |
| Voorzitter | 2x15 W, optioneel met subwoofer |
| Camera | Facultatief |
| Microfoon | Facultatief |
| NFC | Facultatief |
| Glas | Gehard glas, anti-glare, hardheid 9H Mohs |
| Lichtsensor | Ingebouwde, automatische helderheidsregeling |
| Opname | Schermopnames voor activiteiten en vergaderingen |
| Verbindingspoorten | USB, TYPE-C, HDMI, RJ45, RS232, MIC, enz. |
| Android versie | 13/14/15 |
| RAM en ROM | 4+32G/8+128G/16+256G optioneel |
| Windows OPS | i3/i5/i7 optioneel met 8GB/256G SSD of hoger |
| Verpakking | 1 stuks per doos, 2070x185x1310 mm |