| Prijs | USD1299-2000 per piece |
| MOQ | 1 piece |
| Tijd om te bezorgen | 10-25 days |
| Merk | iBoard, support OEM / ODM |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | CE, RoHS, FCC ... |
| Modelnummer | TE-XX-98 |
| Verpakkingsdetails | Doospakket, houten kast of houten krat optioneel |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 7000 stuks per maand |
| Brand Name | iBoard, support OEM / ODM | Modelnummer | TE-XX-98 |
| Certification | CE, RoHS, FCC ... | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk | Price | USD1299-2000 per piece |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 7000 stuks per maand |
| Levertijd | 10-25 dagen | Verpakkingsdetails | Doospakket, houten kast of houten krat optioneel |
| Productnaam | Interactief flatpanel-whiteboard van 98 inch | Maat | 98 inch, 65/75/86 inch beschikbaar |
| Framemateriaal | Aluminium | Framekleur | Zwart in standaard, grijs, wit, optioneel |
| Oplossing | 3840*2160, 4K, UltraHD | aanraken | infrarood 20, tot 50 aanraakpunten |
| Sollicitatie | Educatie, conferentie, presentatie, display... | Besturingssysteem | Ingebouwd in Android, ondersteuning voor Windows/Linux/Mac, etc. |
| OPS-slot | Ja, 80-pins | Camera | Optioneel ingebouwd of extern |
| Microfoon | Optioneel Ingebouwde microfoon met 8 arrays | Installatie | Wandmontagebeugel in standaard, mobiele standaard (optioneel) |
| Whitebord | ingebouwde whiteboardsoftware | het schermaandeel | ondersteuning voor 1 scherm, tot 9/16 scherm delen |
Shenzhen iBoard Technology Co., Ltd. werd opgericht in 2007 en is een toonaangevende fabrikant die gespecialiseerd is in onderzoek, ontwikkeling, productie en verkoop van slimme bordoplossingen.Als nationale hightech onderneming, onderhouden wij uitgebreide ISO9001 kwaliteitsmanagement, ISO14001 milieumanagement en OHSAS18001 systemen voor gezondheid en veiligheid op het werk.
Alle producten zijn gecertificeerd door CCC, CE, FCC, RoHS en andere internationale normen.
Transformeer vergaderingen, klaslokalen en creatieve ruimtes met ons 98-inch interactieve platte paneel.productieve ervaringen voor elke omgeving.
| Model | TE-YL-98 |
| Achtergrondverlichting tonen | DLED-achterlicht |
| Resolutie | Native 4K (3840 x 2160 pixels), UHD |
| Helderheid | 350 cd/m2 |
| Contrast | 5000:1 |
| Schermgrootte | 2160 x 1216 mm |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Bekijkhoek | 178° |
| Kleurdiepte | 10 bit, 1,07 miljard kleuren |
| Panelresponstijd | 8 ms |
| AG gehard glas | 4 mm dik, antireflectief, schok- en krasbestendig, 7H hardheid |
| Android-specificatie | Laatste Android versie, A76*2+A55*2, 4 core/8 core opties, WiFi 6, Bluetooth 5.2, Ethernet: 10/100M/1000M, RAM: 8/16 GB, opslag: 128/256 GB |
| Android IWB App | Drawview X met krachtige whiteboard tools en functies |
| Verbindingen |
Voorzijde:
HDMI
x1,
USB
A
3.0
x3,
USB
B
Touch
x1,
TYPE-C
x1 Achterkant: HDMI x2, VGA/Audio x1, USB A 3.0 x3, USB B Touch x1, COXAL x1, EarPhone x1, RS232 x1, RJ45 in x1, RJ45 uit x1, MIC x1, TF-kaart x1, HDMI OUT x1, DP x1, TYPE-C x1 |
| Camera en microfoon | Optioneel ingebouwde 48MP camera en 8 array mic, of optioneel alleen met 8 array mic |
| OPS-computer | Facultatief |
| Spanning | AC (100-240) V, 50/60Hz |
| Voorzitter | 2x15W of 20Wx2 +1x20W optioneel |
| Energieverbruik | Standby: |
| Aanraaktechnologie | Infrarood aanraking |
| Aanrakingspunten | 20/40 aanrakingspunten |
| Schrijfmodus | Vinger of enig ondoorzichtig voorwerp, gegarandeerd voor gelijktijdig gebruik door 2 gebruikers |
| Precisiteit | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Besturingssysteem | Windows/Linux/Mac OS/Android/Chrome OS |
| Werktemperatuur | 0°C-40°C |
| Accessoires | Magnetische pen x2, stroomkabel x1, afstandsbediening x1, wandbeugel met installatiegids x1 |
| Afmetingen van het product | 2217 x 1321 x 101 mm |
| Nettogewicht/brutogewicht | 92 kg / 113 kg |
| Afmeting doos | 2350 x 1500 x 280 mm |
| Ref. Container 1x40HQ | 40 stuks |
Voor meer gedetailleerde informatie, specificaties of aangepaste eisen, neem dan contact op met ons verkoopteam:
E-mail:De Commissie stelt de Commissie in kennis van de volgende maatregelen:



