| Prijs | USD500-1000 per piece |
| MOQ | 1 pcs |
| Tijd om te bezorgen | 15-30 days |
| Merk | iBoard or OEM |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| Modelnummer | TE-YL-75 |
| Verpakkingsdetails | Doospakket, houten kast of houten krat optioneel |
| Betalingsvoorwaarden | T/T,L/C |
| Leveringscapaciteit | 10000 eenheden per maand |
| Brand Name | iBoard or OEM | Modelnummer | TE-YL-75 |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 | Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 st | Price | USD500-1000 per piece |
| Betalingsvoorwaarden | T/T,L/C | Leveringscapaciteit | 10000 eenheden per maand |
| Levertijd | 15-30 dagen | Verpakkingsdetails | Doospakket, houten kast of houten krat optioneel |
| Audio-uitvoer | 2 x 15W, 2X20W+1x20W optioneel | Android-geheugen | 4GB / 8GB/16GB, 64G/128GB/256GB |
| Draadloze connectiviteit | Wifi, Bluetooth | Aanraakpunt | 20/50 aanraking |
| Bedrijfstemperatuur | 0℃~50℃ | Openingstijd | 6ms |
| Vertoningstarief | 48-52 HRC | Framekleur | Zwart/ grijs/ wit ... |
| Maat | 75 inch, 65/86/98/110 inch beschikbaar | Nauwkeurigheid | 2 mm |
| Levenscyclus | 60000 uur | materiaal | Aluminiumkader |
| sollicitatie | Onderwijs, opleiding, onderwijs | Netwerk | WIFI/RJ45 |
| Dienst | OEM/ ODM | Interface | USB, VGA, RS232, HDMI |
| Schermgrootte | 65", 75", 86", 98" | Verzending manier | Zeevervoer Luchtvracht Vrachtwagenvracht |
| Garantie | 1 jaar, tot 3 jaar | Voeding | Wisselstroom 100-240 V, 50/60 Hz |
| Besturingssysteem | Android/Windows/Linux/Mac.etc. | Mobiele standaard | Optioneel |
| Kleuren | Zwart of OEM |
Ideaal voor vergaderruimtes en conferentieruimtes waar interactieve presentaties cruciaal zijn. Presentatoren kunnen rechtstreeks met de inhoud omgaan, aantekeningen maken op dia's of diagrammen en naadloos met deelnemers communiceren.
Zorgt voor een revolutie in leerervaringen op universiteiten en bedrijfsopleidingscentra. Dient als interactief whiteboard en maakt dynamische lessen, realtime annotatie en actieve betrokkenheid van studenten mogelijk.
Perfect voor openbare ruimtes zoals musea, tentoonstellingen of winkelomgevingen. Bezoekers kunnen kaarten verkennen, door tentoonstellingen bladeren, toegang krijgen tot gedetailleerde informatie en rechtstreeks op het scherm selecties maken.
| Productgrootte | 1700 x 1047,8 x 82,6 mm |
| Kartongrootte | 1873 x 1135 x 165 mm |
| Gewicht | 50/65 kg |



