| Prijs | USD150-280 per piece |
| MOQ | 10 |
| Tijd om te bezorgen | 30 days |
| Merk | iBoard or OEM |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, China |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| ModelNumber | IB-2C IB-4C |
| Verpakking | Kartonnen verpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T,L/C |
| Toeleveringsvermogen | 10000 eenheden per maand |
| Brand Name | iBoard or OEM | ModelNumber | IB-2C IB-4C |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 | Plaats van oorsprong | Shenzhen, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 10 | Price | USD150-280 per piece |
| Toeleveringsvermogen | 10000 eenheden per maand | Leveringstermijn | 30 dagen |
| Verpakking | Kartonnen verpakking | Betalingsvoorwaarden | T/T,L/C |
| Touch-technologie | DVT Optische technologie | Aanraakpunt | 2 aanraakpunten/10 aanraakpunten |
| Oplossing | 32768*32768 | Bemonsteringssnelheid | 120 fps |
| Effect Raak objectgrootte aan | >8mm | Aanraakmethode | vinger of ondoorzichtige objecten |
| Positioneringsnauwkeurigheid | <2 mm | Verbindingspoort | USB2.0USB3.0 |
| Voeding | Wisselstroom 100-240 V, 50/60 Hz | Opslag | Temperatuur: -30 ° C ~ 60 ° C Vocht: 0%~ 95% |
| Operatie | Temperatuur: -10 ° C ~ 45 ° C Vocht: 10%~ 90% | Installatie | Wandmontage, kasten, mobiele standaard (optioneel) |
| Kleur | Zwart (andere kleuren optioneel), grijs, zilver/zwart | Snor | met sneltoetsen of zonder |
| andere naam | Multitouch elektronisch interactief whiteboard met sneltoets | Whiteboard-type | Interactief whiteboard, elektronisch whiteboard, standaard whiteboard |
| Gevouwen | Nee | Type | Whitebord |
| Aanraakpunten | 20 punten | Productnaam | Interactief Smart Board, 75 inch Full HD elektronisch onderwijs whiteboard, interactief whiteboard, |
| Sollicitatie | Schoolonderwijs, onderwijs, klassikaal onderwijs voor school, bedrijf, presentatie | Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Frame van aluminiumlegering, honingraat/keramiek van nano+aluminium, aluminium frame + gewalst koud | Technologie | Infrarood, infrarood interactief whiteboard |
| Naam | staan digitaal smartboard, infrarood interactief whiteboard, 84 inch lcd interactieve tv touchscre | Functie | Projector, tablet, voor onderwijs of handel |
| Aspect-radio | 16:10, 16:9... | Interface | USB, VGA, RS232, HDMI |
| Schermgrootte | 65", 75", 86", 98" | Multi-touch | Maximaal 40 punten |
| Sneltoetsen | Sneltoetsen aan twee kanten | Verzending manier | Zeevervoer Luchtvracht Vrachtwagenvracht |
| Besturingssysteem | Android/Windows/Linux/Mac.etc. | Nauwkeurigheid | 2 mm |
| Mobiele standaard | Optioneel | Kleuren | Zwart of OEM |
Serie: IB-2C Tweecamera DTV optisch interactief whiteboard
Serie:IB-4C Viercamera DVT optisch interactief whiteboard

Een interactief whiteboard, ook wel interactief whiteboard of smart board genoemd, is een groot interactief displaybord in de vorm van een whiteboard.Het kan een zelfstandige touchscreencomputer zijn die onafhankelijk wordt gebruikt om taken en bewerkingen uit te voeren, of een aansluitbaar apparaat dat als touchpad wordt gebruikt om computers vanaf een projector te bedienen.in bedrijfsbestuurszalen en werkgroepen, in trainingszalen voor professionele sportcoaches, in omroepstudio's, enz.
Sluit het whiteboard aan met laptop/pc en projector:
Wanneer de installatie is voltooid, moet zij op de onderstaande figuur lijken:

| Technologie | Optische beeldvorming aanraaktechnologie |
|---|---|
| Raakpunt | Dual touch |
| Monsternemingspercentage | 120 fps |
| Reactietijd | ≈8 ms |
| Resolutie | 32768 x 32768 |
| Aanrakingsnauwkeurigheid | 3 mm |
| Invoermethode | Vinger of enig ander ondoorzichtig voorwerp |
| Kalibratie | 4-punts, 16-punts, 25-punts kalibratie, geen drift |
| Besturingssysteem |
Vista/7/8/8.1/10, Linux, Android ((V4.0 of hoger) Mac OSX ((V10.4 of hoger) |
| Interface type | USB2.0 (full speed, plug and play) |
| Energiebehoeften | DC5V±5% @400mA |
| Energieverbruik | Gemiddelde stroomverbruik |
| Werktemperatuur | 0°C55°C |
| Bergingstemperatuur | -25°C ∼75°C |
| Werkvochtigheid | 10% tot 90% RH, niet-condenserend |
| Bewaarvochtigheid | 10% tot 90% RH, niet-condenserend |
| Model | IB-2C85 | IB-2C92 |
|---|---|---|
| Algemene afmeting (mm) | 1754 x 1289 | 2046 x 1159 |
| Algemene diagonale (inch) | 85 | 92 |
| Afmetingsgraad | 4:3 | 16:9 |
| Gewicht van het bord (kg) | 19.5 | 20 |
| Model | IB-4C84 |
|---|---|
| Algemene afmeting (mm) | 1754 x 1261 |
| Algemene diagonale (inch) | 85 |
| Afmetingsgraad | 4:3 |
| Gewicht van het bord (kg) | 19 |
| Bruto gewicht (kg) | 30 |
| Afmeting van het product (mm) | 1754 x 1261 x 39.5 |
| Verpakkingsgrootte (mm) | 1875 x 1380 x 90 |
Andere grootte is ook beschikbaar als je aangepaste maten nodig hebt!








