| Prijs | USD150-280 per piece |
| MOQ | 1 pcs |
| Tijd om te bezorgen | 30 days |
| Merk | iBoard support OEM / ODM |
| Plaats van oorsprong | Chinees |
| Certification | CCC, CE, RoHs, FCC, ISO |
| ModelNumber | Ib-HL |
| Verpakking | Kartonnen verpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 10000 stuks per maand |
| Brand Name | iBoard support OEM / ODM | ModelNumber | Ib-HL |
| Certification | CCC, CE, RoHs, FCC, ISO | Plaats van oorsprong | Chinees |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 STUKS | Price | USD150-280 per piece |
| Toeleveringsvermogen | 10000 stuks per maand | Leveringstermijn | 30 dagen |
| Verpakking | Kartonnen verpakking | Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Touch-technologie | Infrarood | Aanraakpunt | 10 aanraakpunten |
| Oplossing | 32768*32768 | Cursorsnelheid | 180 punten/sec |
| Effect Raak objectgrootte aan | >8mm | Aanraakmethode | vinger of ondoorzichtige objecten |
| Positioneringsnauwkeurigheid | <2 mm | Verbindingspoort | USB2.0USB3.0 |
| Besturingssysteem | Windows 2000, Windows XP, Window7/8.1/10/Linux, Mac, Android | Voeding | USB-voeding DC 4.6V- 5.0V |
| Opslag | Temperatuur: -30 ° C ~ 60 ° C Vocht: 0%~ 95% | Operatie | Temperatuur: -10 ° C ~ 45 ° C Vocht: 10%~ 90% |
| Installatie | Wandmontage, kasten, mobiele standaard (optioneel) | Kleur | Zwart (andere kleuren optioneel), grijs, zilver/zwart |
| Snor | met sneltoetsen of zonder | Naam | staan digitaal smartboard, infrarood interactief whiteboard, 84 inch lcd interactieve tv touchscre |
| Whiteboard-type | Interactief whiteboard, elektronisch whiteboard, standaard whiteboard | Gevouwen | Nee |
| type | Whitebord | Maat | Multitouch elektronisch interactief whiteboard met sneltoets |
| Aanraakpunten | 10 punten,6 of meer,6,32 punten,2 | Productnaam | Interactief Smart Board, 75 inch Full HD elektronisch onderwijs whiteboard, interactief whiteboard, |
| Sollicitatie | Schoolonderwijs, onderwijs, klassikaal onderwijs voor school, bedrijf, presentatie | Garantie | 3 jaar |
| Materiaal | Frame van aluminiumlegering, honingraat/keramiek van nano+aluminium, aluminium frame + gewalst koud | Technologie | Infrarood, infrarood interactief whiteboard |
| Functie | Projector, tablet, voor onderwijs of handel | Aanraakscherm | IR Touch (Ondersteuning Multi Touch), Infrarood touch |
Fabriek Intelligent nano blackboard Intelligent onderling verbonden blackboard greenboard Voor onderwijs
Ik.... Beschrijving van Onderling verbonden interactief bord
Interconnected interactive whiteboard solution oplossen van het probleem dat interactief whiteboard niet ondersteunt krijt/inkt pen schrijven en groen bord/whiteboard schrijven inhoud niet kan worden opgeslagen.Door middel van deze oplossing kunt u schrijfcontent omzetten in een digitale pagina en delen via een QR-code, kan deze oplossing worden gecombineerd met interactieve whiteboard, kan ook worden gecombineerd met IFPD te gebruiken.

| Interconnectiebord Specificatie | |
| Uiterlijk | Om te matchen met de belangrijkste display unit |
| Grootte | Per persoon aangepast naar de hoogte van de belangrijkste display unit |
| Oppervlakte-selectie | Witte bord/groenbord |
| Aanraaktechnologie | Infrarood aanraking |
| Aanraakmethode | Vinger, wijzer of enig ander ondoorzichtig voorwerp |
| Aanraking | Ondersteuning Aan/uit aanraken via sneltoets |
| Gebaarherkenning | Ondersteuning |
| Bestandsopslag | Ondersteuning voor het opslaan van bestanden als PPT/Word/PDF/afbeeldingsformaat. |
| Raakpunt | 10 |
| Cursorsnelheid | 180 punt /s |
| Aanraakresolutie | 32768x32768 |
| Effect Touch Object Grootte | > 8 mm |
| Aanraakmethode | Vinger of Pen |
| Positioneringsnauwkeurigheid | |
| Levensduur aanraking | Meer dan 60,000, 000 één aanraking of klik |
| Verbindingshaven | USB 2.0 |
| Besturingssysteem | Windows 2000, Windows XP, Windows 7/ 8.1/ 10/Linux, Mac, Android |
| Stroomvoorziening | USB-stroomvoorziening DC 4,6V-5,0V |
| Werkomstandigheden | Binnen- of buitenruimte |
| Bewaarplaats | Temperatuur: -30°C~60°C Vochtigheid: 0%~95% |
| Operatie | Temperatuur: -10°C~45°C Vochtigheid: 10%~90% |







