| Prijs | USD135-220 per piece |
| MOQ | 10 pcs |
| Tijd om te bezorgen | 15-20 days |
| Merk | iBoard or OEM |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, China |
| Certification | CE,ISO9001,ISO... |
| Modelnummer | IB-92 |
| Verpakking | Kartonnen verpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T,L/C |
| Toeleveringsvermogen | 10000 eenheden per maand |
| Brand Name | iBoard or OEM | Modelnummer | IB-92 |
| Certification | CE,ISO9001,ISO... | Plaats van oorsprong | Shenzhen, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 10 stuks | Price | USD135-220 per piece |
| Toeleveringsvermogen | 10000 eenheden per maand | Levertijd | 15-20 dagen |
| Verpakking | Kartonnen verpakking | Betalingsvoorwaarden | T/T,L/C |
| Naam | 92" IR interactief whiteboard Digitaal witbord Digitaal witbord op maat met 2 camera's of 4 | Oppervlak | Nano- of keramische (optioneel) |
| Opslag | Temperatuur: -30 ° C ~ 60 ° C Vocht: 0%~ 95% | Operatie | Temperatuur: -10 ° C ~ 45 ° C Vocht: 10%~ 90% |
| Installatie | Wandmontage, kasten, mobiele standaard (optioneel) | Kleur | Zwart ((andere kleuren optioneel ),Grijz, zilver/zwart |
| Gevouwen | Nee | Sollicitatie | Schoolonderwijs, onderwijs, klassikaal onderwijs voor school, bedrijf, presentatie |
| Garantie | 3 jaar | Aanraakpunten | 10 punten |
| Maat | 92" | Verhouding | 48-52 HRC |
| Aspect-radio | 16:10, 16:9... | Interface | USB-poort |
| Sneltoetsen | Twee kanten sneltoetsen of leeg | Verzending manier | Zeevervoer Luchtvracht Vrachtwagenvracht |
| Voeding | Wisselstroom 100-240 V, 50/60 Hz | Besturingssysteem | Windows/Andriod/Linux/Mac.etc. |
| Nauwkeurigheid | 2 mm | Mobiele standaard | Optioneel |
| Kleuren | Zwart of OEM |
Het 92 inch infrarood interactief whiteboard is een educatief smart touch whiteboard (IWB) dat kan functioneren als een standalone touchscreen computer voor onafhankelijke taken en operaties,met een vermogen van meer dan 10 W,.
Deze interactieve whiteboards worden gebruikt in diverse omgevingen, waaronder klaslokalen op alle onderwijsplaatsen, bedrijfsraadzalen en werkgroepen, professionele sportcoachings-trainingszalen,en omroepstudio's.
Verkrijgbaar in meerdere maten: 78", 85", 92", 102".
| Model | 92" 16:9 Interactief Whiteboard IB- 92 |
|---|---|
| Totaal oppervlak | 2046 x 1159 mm |
| Inwendige grootte | 1989 x 1095 mm |
| Grootte van de projectie | 1884 x 1020 mm |
| Grootte van de diagonale projectie | 85.8" |
| Afmetingsgraad | 16:9 |



