| Prijs | USD250-280/PC |
| MOQ | 10 |
| Tijd om te bezorgen | 30 days |
| Merk | iBoard or OEM |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, China |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| ModelNumber | Ib-102RS |
| Verpakking | Kartonnen verpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T,L/C |
| Toeleveringsvermogen | 10000 eenheden per maand |
| Brand Name | iBoard or OEM | ModelNumber | Ib-102RS |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 | Plaats van oorsprong | Shenzhen, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 10 | Price | USD250-280/PC |
| Betalingsvoorwaarden | T/T,L/C | Toeleveringsvermogen | 10000 eenheden per maand |
| Leveringstermijn | 30 dagen | Verpakking | Kartonnen verpakking |
| Model | LED Interactief Whiteboard Vingeraanraak Ceremisch Bord | Installatie | Wandmontage, kasten, mobiele standaard (optioneel) |
| Vinger aanrakingspunten | 10 punten | Verrichting OS | Windows/Andriod/Linux/Mac |
| Toepassingen | school, kantoor, presentatie, vergadering, enz. | Zijbar | Optioneel |
| weergaveverhouding | 4:3/16:9 | Verbindingspoort | USB 2.0 USB 1.1 USB 3.0 |
| Aspect-radio | 16:10, 16:9... | Interface | USB, VGA, RS232, HDMI |
| Schermgrootte | 65", 75", 86", 98" | Multi-touch | Maximaal 40 punten |
| Sneltoetsen | Sneltoetsen aan twee kanten | Verzending manier | Zeevervoer Luchtvracht Vrachtwagenvracht |
| Aanraakpunten | 20 punten | Garantie | 1 jaar |
| Voeding | Wisselstroom 100-240 V, 50/60 Hz | Besturingssysteem | Android/Windows/Linux/Mac.etc. |
| Nauwkeurigheid | 2 mm | Mobiele standaard | Optioneel |
| Kleuren | Zwart of OEM |
| Hardware Speciale Kenmerken | Gebarenherkenning |
|---|---|
| Technologie | Infrarood |
| Touch Point | 10 touch |
| Cursor Snelheid | 180 punt/s |
| Beeldverhouding | 4:3 16:9 |
| Resolutie | 32768 x 32768 |
| Positioneringsnauwkeurigheid | |
| Verbindingspoort | USB 2.0 USB 1.1 USB 3.0 |
| Kijkhoek | Horizontaal 170°, verticaal 160° |
| Besturingssysteem | Windows 2000, Windows XP, Linux, Mac, Android |
| Voeding | USB-voeding DC 4.6V- 5.0V |
| Werkconditie | Binnen of Buiten |
| Opslag | Temperatuur: -30°C~60°C Vochtigheid: 0%~95% |
| Bediening | Temperatuur: -10°C~45°C Vochtigheid: 10%~90% |
| Installatie | Wandmontage, kasten, mobiele standaard (optioneel) |
| Model | IB-82RS | IB-85RS | IB-102RS |
|---|---|---|---|
| Totale Afmeting (mm) | 1705x 1195 | 1779x 1243 | 2264x 1243 |
| Totale Diagonaal (inch) | 82 | 85 | 102 |
| Beeldverhouding | 4:3 | 4:3 | 16:9 |
| Bord Gewicht (kg) | 18 | 20 | 38 |
| Bruto Gewicht (kg) | 28 | 29 | 28 |
| Product Afmeting (mm) | 1705x 1195x39.5 | 1779x 1243x39.5 | 2264x 1243x 39.5 |
| Verpakte Afmeting (mm) | 1830*1310*90 | 1900*1360*90 | 2385*1360*90 |
Pakket: kartonnen doos met 1 stuk/doos, kan met extra houten pallet of kist