| Prijs | 150-600USD |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 30 days |
| Merk | iBoard or OEM |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, China |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 |
| ModelNumber | Ib-t |
| Verpakking | Kartonnen verpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T,L/C |
| Toeleveringsvermogen | 10000 eenheden per maand |
| Brand Name | iBoard or OEM | ModelNumber | Ib-t |
| Certification | CCC, CE, FCC, RoHS, Reach, OHSAS, ISO9001, ISO14001 | Plaats van oorsprong | Shenzhen, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 | Price | 150-600USD |
| Toeleveringsvermogen | 10000 eenheden per maand | Leveringstermijn | 30 dagen |
| Verpakking | Kartonnen verpakking | Betalingsvoorwaarden | T/T,L/C |
| Whiteboard-type | Interactief whiteboard, elektronisch whiteboard, slim whiteboard | OS-ondersteuning | Windows, Linux, Android, Mac, Chrome |
| weergaveverhouding | 4:3 | Schermgrootte | 65", 75", 86", 98" |
| Touch-technologie | infrarood | Aanraakpunten | 20 punten |
| Droog wissen | Steun | Vouw | Nee |
| Kleur | zwart, grijs, wit, enz | Garantie | 1 jaar |
| Aspect-radio | 16:10, 16:9... | Interface | USB, VGA, RS232, HDMI |
| Multi-touch | Maximaal 40 punten | Sneltoetsen | Sneltoetsen aan twee kanten |
| Verzending manier | Zeevervoer Luchtvracht Vrachtwagenvracht | Voeding | Wisselstroom 100-240 V, 50/60 Hz |
| Besturingssysteem | Android/Windows/Linux/Mac.etc. | Nauwkeurigheid | 2 mm |
| Mobiele standaard | Optioneel | Kleuren | Zwart of OEM |
| Speciale hardwarefuncties | Gebarenherkenning |
| Technologie | Infrarood |
| Touch Point | 10-32 touch |
| Cursor Snelheid | 180 punt/s |
| Beeldverhouding | 4:3 |
| Resolutie | 32767x32767 |
| Positioneringsnauwkeurigheid | |
| Aansluitpoort | USB 2.0 USB 1.1 USB 3.0 |
| Kijkhoek | Horizontaal 170°, verticaal 160° |
| Besturingssysteem | Linux, Mac, Android |
| Voeding | USB-voeding DC 4.6V- 5.0V |
| Werkomstandigheden | Binnen of buiten |
| Opslag | Temperatuur: -20°C~60°C Vochtigheid: 0%~95% |
| Gebruik | Temperatuur: -10°C~45°C Vochtigheid: 10%~90% |
| Installatie | Aan de muur te monteren, in kasten, mobiele standaard (optioneel) |
Het IB-T-serie infrarood interactieve whiteboard met multi-touch ondersteuning voor Mac is een van de populairste producten van iBoard, met een slank frame, waardoor het gewicht niet zwaar en kostbaar is. Het bordoppervlak kan normaal nanoverf en keramiek zijn, de bordkern kan optioneel zijn met polyfoam met hoge dichtheid of honingraat. De achterkant is een gegalvaniseerd staalplaat, wat de levensduur van het bord verlengt. PCB modulair ontwerp, gemakkelijk voor after-sales. Wat betreft het infrarood voordeel, zelfs als er krassen op het bordoppervlak zijn, heeft dit geen invloed op het gebruik van het bord.
De IB-T-serie maakt gebruik van de nieuwste touch-oplossing van iBoard, wat de schrijfervaring grotendeels verbetert, sneller en soepeler. Touchpoints ondersteunen tot 32 punten, waardoor het moderne onderwijs meer studenten laat deelnemen aan de lessen van de leraar.
Vergeleken met een traditioneel schoolbord, biedt een interactief whiteboard veel meer bronnen en mogelijkheden voor het onderwijs, laat studenten zwemmen in de oceaan van kennis. En het anti-reflecterende oppervlak met projector voor weergave, kan de ogen van de gebruikers sterk beschermen. Simpel bord, niet simpel.
De Draw View-software, gebruikt in combinatie met het Interactieve Whiteboard, is een krachtige en interactieve tool, ideaal voor onderwijs- en zakelijke toepassingen. Met het Interactieve Whiteboard kunnen gebruikers veel whiteboardfuncties uitvoeren, waaronder handschrift, wissen, pagina's toevoegen, objecten invoegen, opnemen, enz.
Het
Interactieve
Whiteboard
ondersteunt
Windows
Gebaren,
ook
in
de
software
kunnen
afbeeldingen
gemakkelijk
worden
verplaatst,
geschaald
en
geroteerd
met
uw
vingers,
waardoor
presentaties
interessanter,
dynamischer
en
interactiever
worden.
Ondertussen
hebben
we
in
onze
software
ook
de
volgende
gebaren
ontwikkeld
om
de
bediening
slimmer
te
maken.



