| Prijs | USD135~ 195 per unit |
| MOQ | 1unit |
| Tijd om te bezorgen | 2-7 days |
| Merk | Jointech |
| Plaats van Oorsprong | Guandong, China |
| Certification | CE,ISO9001 |
| ModelNumber | JT709A |
| Verpakkingsdetails | aangepast karton/houten doos |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 10000 eenheden per maand |
| Brand Name | Jointech | ModelNumber | JT709A |
| Certification | CE,ISO9001 | Plaats van Oorsprong | Guandong, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1UNIT | Price | USD135~ 195 per unit |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 10000 eenheden per maand |
| Levertijd | 2-7 dagen | Verpakkingsdetails | aangepast karton/houten doos |
| Productnaam | Gps van de Jointechjt709a intelligent elektronisch Bluetooth container hangslot | Type | GPS-Navigator |
| Garantie | 12 maanden | Toepassing | Logistiekvoertuigen, container |
| Kenmerken | BLE opent, APP-Gemachtigd open, ver open | Beschermingsgraad | IP67 |
| Gebruik | Vervaardiging van auto's | Materiaal | Nylon & Glasvezel |
| Situatie | Logistiekdistributie, brandstofvervoer, eindbeheer | Standaardbatterij | 4500mAh, de navulbare batterij van 3.7V |
| Afmetingen ((L x W x H)) | 62 mm x 82 mm x 28 mm |
| Gewicht | Ongeveer 80 g. |
| Materiaal | Nylon en glasvezels |
| Batterij | 3.7V, 4500mAh oplaadbare lithiumbatterij |
| Werktemperatuur | -30°C -- +70°C |
| Bergingstemperatuur | -40°C -- +85°C |
| Gemiddelde werkstroom | |
| Gemiddelde stand-by stroom |
Online-trackingplatform voor afstandsbediening
Jointech zou GPS-trackingsoftware kunnen ondersteunen op de web- en APP-zijde.



