| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 10 |
| Tijd om te bezorgen | whitn 3~4 working day after payment |
| Merk | Nufiber |
| Plaats van Oorsprong | China (vasteland) |
| Certification | CE RoHS |
| ModelNumber | POE48V-0.5A |
| Verpakkingsdetails | 250pcs/carton, kartongrootte: 550*340*380mm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit | 8000pcs per maand |
| Brand Name | Nufiber | ModelNumber | POE48V-0.5A |
| Certification | CE RoHS | Plaats van Oorsprong | China (vasteland) |
| Minimumordehoeveelheid | 10 | Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit | 8000pcs per maand | Levertijd | whitn werkdag 3~4 na betaling |
| Verpakkingsdetails | 250pcs/carton, kartongrootte: 550*340*380mm | Productnaam | Poe Power Supply |
| Kleur | Zwart | Gegevensoverdrachtsnelheid | 10/100Mbps |
| Watt | 24w | Invoer | Wisselstroom 100-240V 50/60Hz |
| Uitvoer | DC 48V, 0,5A | Stekkertype | EU,Verenigd Koninkrijk,VS,AU enz. beschikbaar |
| OEM & ODM | Geaccepteerd |
Fabrieks goede prijs 24W 48V 0.5A POE voedingsadapter
Specificatie
| Type |
48V 0.5A POE Adapter Schakelende voedingsadapter EU stekker |
| Input | 100-240V AC 50/60Hz |
| Output | 48V 0.5A/ 24V 1A/ 12V 2A |
| Stekker | EU/VK/VS/AU |
| Output Type |
1*RJ45 connector ---POE 1*RJ45 connector ----LAN |
| Output Vermogen | 10-25w |
| Materiaal | Plastic |
| Efficiëntie | 85%(MIN) bij nominale spanning |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot +60°C |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot +85°C |
| Reactietijd | |
| Kleur | Zwart |
| Toepassing | IP-telefoons, draadloze netwerktoegangspunten, Bluetooth-toegangspunt IP-printservers, beveiligingscamera's etc. |
| Certificering | CE |
| Garantie | 1 jaar |
Bestelinformatie
| Onderdeelnummer | Productbeschrijving |
| 12V 2A | 10/100M PoE adapter 12V 2A |
| 24V 1A | 10/100M PoE adapter 24V 1A |
| 48V 1A | 10/100M PoE adapter 48V 1A |
| 48V 0.5A | 10/100M PoE adapter 48V 0.5A |
Productshow





Fabrieksshow
CE-certificering
Verpakking & Verzending
FAQ