| Prijs | can be negotiated |
| MOQ | 10pcs |
| Tijd om te bezorgen | 5-7working days |
| Merk | MH |
| Plaats van oorsprong | China |
| Certification | CE,FCC |
| Modelnummer | MH-LD168 |
| Verpakking | 265*145*59mm |
| Betalingsvoorwaarden | T / T, Paypal |
| Toeleveringskracht | 6000 stuks |
| Brand Name | MH | Modelnummer | MH-LD168 |
| Certification | CE,FCC | Plaats van oorsprong | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 10 stuks | Price | can be negotiated |
| Betalingsvoorwaarden | T / T, Paypal | Toeleveringskracht | 6000 stuks |
| Leveringstermijn | 5-7 werkdagen | Verpakking | 265*145*59mm |
| Naam van het product | 808nm lasertherapieapparaat | Type | Handheld therapieapparaat |
| Kenmerken | Pijn verminderen | Kleur | Wit Gray Black |
| Modus | Ononderbroken/Impuls | Diensten | ODM OEM de Dienst |
808nm 650nm Fysieke behandeling LLLT Koude laser therapeutisch pijnapparaat
Beschrijving:
Laserbestraling kan de groei van nieuwe bloedvaten en weefsel versnellen en de eiwitsynthese verbeteren.wat de voorwaarde is voor wondgenezing.Het organiseert veel meer zuurstoftoevoer naar beschadigde weefselcellen en versnelt de productie van collageenvezels.
Technieke specificatie:
| Naam van het product | Rode lichttherapie |
| Modelnummer | MH-LD172 |
| Lasergolflengte | 650 nm en 808 nm |
| Batterijspanning | 3.7V~4.2V |
| Batterijcapaciteit | een ingebouwde lithiumbatterie van 2600 mAh |
| Materiaal | ABS |
| Gebruik | Persoonlijke gezondheidszorg |
| Grootte van de doos | 265*145*59CM/0,5kg |
Vragen:
Q1.
Wie
zijn
wij?
A:
We
zijn
gevestigd
in
Guangdong,
China,
vanaf
2013,
verkopen
naar
de
binnenlandse
markt
((35.00%),
Oost-Europa
((15.00%),
Noord-Amerika
((15.00%),
West-Europa
((10.00%),
Zuid-Amerika
((10.00%),
Zuidoost-Azië
((10.00%),Midden-Oosten
(5)Er
zijn
in
totaal
101
tot
200
mensen
in
ons
kantoor.
Q2.
Welke
dienstverlening
kunt
u
leveren?
A:
Onze
kern
R
&
D-team
is
met
meer
dan
25
leden,
we
kunnen
u
ondersteunen
met
snelle
reactie
als
een
unieke
vereiste.
V3.Hoe kan ik betalen?
A: We kunnen TT, Paypal, Western Union, etc. accepteren.
Q4.
Wat
is
uw
beste
prijs
voor
dit
product?
A:
De
prijs
is
onderhandelbaar.
De
prijs
kan
veranderen
naargelang
uw
hoeveelheid
of
pakket.
Als
u
een
vraag
stelt,
laat
ons
dan
weten
hoeveel
u
wilt.
V5: Kan ik korting krijgen op de bestelling?
A:
Natuurlijk,de
prijs
hangt
af
van
uw
bestelhoeveelheid,
wij
bieden
u
de
beste
prijs
en
geven
u
een
korting
als
u
grote
bestelling
de
hoeveelheid.
Q6:
Wat
zijn
uw
verzendwijzen?
A: Monster- we verzenden via International Express, zoals FEDEX, DHL, TNT.
B. Grote bestelling-we kunnen de goederen leveren als uw requirement of door zee.



