| Prijs | can be negotiated |
| MOQ | 10pcs |
| Tijd om te bezorgen | 5-7working days |
| Merk | MH |
| Plaats van oorsprong | China |
| Certification | CE,FCC |
| Modelnummer | MH-HC168 |
| Verpakking | 265*145*59mm |
| Betalingsvoorwaarden | T / T, Paypal |
| Toeleveringskracht | 6000 stuks |
| Brand Name | MH | Modelnummer | MH-HC168 |
| Certification | CE,FCC | Plaats van oorsprong | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 10 stuks | Price | can be negotiated |
| Betalingsvoorwaarden | T / T, Paypal | Toeleveringskracht | 6000 stuks |
| Leveringstermijn | 5-7 werkdagen | Verpakking | 265*145*59mm |
| Naam van het product | 808nm lasertherapieapparaat | Type | Handheld therapieapparaat |
| Kenmerken | Pijn verminderen | Kleur | Wit Gray Black |
| Modus | Ononderbroken/Impuls | Diensten | ODM OEM de Dienst |
Pijnverlichting 808nm 650nm Cold Laser Therapy Device Rood Licht Therapie
Beschrijving:
1Het
product
heeft
een
combinatie
van
14
650
nm
en
3
808
nm.
andere
fototherapie
2.Het
kan
gewrichts-
en
spierpijn
verlichten
en
bevorderen
wondgenezing
3Het
product
is
geschikt
voor
mens
en
huisdier.
4Het
productontwerp
heeft
de
functie
van
energie
scherm,
oplaadherinneringssignaal,
tijdsweergave,
behandeling
intensiteitsweergave
enzovoort
5De
intensiteit
van
de
behandeling
wordt
ingesteld
op
4
intensiteiten.
die
zelf
kan
worden
ingesteld
6De
aftelling
functie
is
ingesteld
met
4
versnellingen
(5
/
10
/
15
/
20
minuten),
die
kan
worden
ingesteld
volgens
de
vraag
naar
precieze
behandeling
7Het
product
heeft
een
ingebouwde
batterij,
die
kan
worden
opgeladen
en
heeft
een
lange
levensduur
Technieke specificatie:
| Naam van het product | Rode lichttherapie |
| Modelnummer | MH-HC168 |
| Lasergolflengte | 650 nm en 808 nm |
| Batterijspanning | 3.7V~4.2V |
| Batterijcapaciteit | een ingebouwde lithiumbatterie van 2600 mAh |
| Materiaal | ABS |
| Gebruik | Persoonlijke gezondheidszorg |
| Grootte van de doos | 265*145*59CM/0,5kg |



Vragen:
Q1.
Wie
zijn
wij?
A:
We
zijn
gevestigd
in
Guangdong,
China,
vanaf
2013,
verkopen
naar
de
binnenlandse
markt
((35.00%),
Oost-Europa
((15.00%),
Noord-Amerika
((15.00%),
West-Europa
((10.00%),
Zuid-Amerika
((10.00%),
Zuidoost-Azië
((10.00%),Midden-Oosten
(5)Er
zijn
in
totaal
101
tot
200
mensen
in
ons
kantoor.
Q2.
Welke
dienstverlening
kunt
u
leveren?
A:
Onze
kern
R
&
D-team
is
met
meer
dan
25
leden,
we
kunnen
u
ondersteunen
met
snelle
reactie
als
een
unieke
vereiste.
V3.Hoe kan ik betalen?
A: We kunnen TT, Paypal, Western Union, etc. accepteren.
V4.
Hoe
kan
ik
een
bestelling
plaatsen?
U
kunt
contact
opnemen
met
onze
online
verkoop
of
vragen
stellen
op
onze
e-mail,
stuurt
u
ons
alstublieft
meer
details.
V5.
Kunnen
we
ons
logo
bezitten
of
onze
producten
aanpassen?
Ja,
OEM
en
ODM
bestellingen
zijn
van
harte
welkom,
We
hebben
zeer
ervaren
R
&
D
ingenieurs
en
sterke
vermogen
om
professionele
begeleiding
te
doen



