| Prijs | can be negotiated |
| MOQ | 10pcs |
| Tijd om te bezorgen | 5-7working days |
| Merk | MH |
| Plaats van oorsprong | China |
| Certification | CE,FCC |
| Modelnummer | MH-laser |
| Verpakking | 265*145*59mm |
| Betalingsvoorwaarden | T / T, Paypal |
| Toeleveringskracht | 6000 stuks |
| Brand Name | MH | Modelnummer | MH-laser |
| Certification | CE,FCC | Plaats van oorsprong | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 10 stuks | Price | can be negotiated |
| Betalingsvoorwaarden | T / T, Paypal | Toeleveringskracht | 6000 stuks |
| Leveringstermijn | 5-7 werkdagen | Verpakking | 265*145*59mm |
| Naam van het product | Fysiotherapieapparatuur Lasertherapie met laag niveau | Type | Handheld therapieapparaat |
| Kenmerken | rugpijn/halspijn/telpijn | Gebruik | Instrument voor lasertherapie |
| Modus | Ononderbroken/Impuls | Diensten | ODM OEM de Dienst |
Handheld Wound Cold Laser Therapy Device voor pijnverlichting Spierverlichting
Beschrijving:
Technieke specificatie:
| Naam van het product | Rode lichttherapie |
| Modelnummer | MH-laser |
| Lasergolflengte | 4pcs * 808nm + 12pcs * 650nm |
| Batterijspanning | 3.7V~4.2V |
| Batterijcapaciteit | oplaadbare lithiumbatterijen |
| Materiaal | ABS |
| Gebruik | Persoonlijke gezondheidszorg |
| Grootte van de doos | 31.5X18.5X12 cm |


Vragen:
Q1.
Wie
zijn
wij?
A:
We
zijn
gevestigd
in
Guangdong,
China,
vanaf
2013,
verkopen
naar
de
binnenlandse
markt
((35.00%),
Oost-Europa
((15.00%),
Noord-Amerika
((15.00%),
West-Europa
((10.00%),
Zuid-Amerika
((10.00%),
Zuidoost-Azië
((10.00%),Midden-Oosten
(5)Er
zijn
in
totaal
101
tot
200
mensen
in
ons
kantoor.
Q2.
Welke
dienstverlening
kunt
u
leveren?
A:
Onze
kern
R
&
D-team
is
met
meer
dan
25
leden,
we
kunnen
u
ondersteunen
met
snelle
reactie
als
een
unieke
vereiste.
V3.Hoe kan ik betalen?
A: We kunnen TT, Paypal, Western Union, etc. accepteren.
Q4: Wat is de MOQ voor aangepast logo of pakket?
A: Het hangt ervan af. Over het algemeen is onze moq voor een aangepast logo op het product 200 eenheden, voor een aangepaste verpakkingsdoos is 500 eenheden.
Q5.
Hoe
voelt
dit
als
je
het
gebruikt?
Er
is
een
lichte
warmte
na
een
paar
minuten
waar
het
in
contact
is
met
de
huid,
het
is
minder
dan
een
verwarmingspad
op
zijn
laagste
instelling.
Q6.Kan
dit
worden
gebruikt
bij
huisdieren,
met
name
paarden?
Ja,
het
kan
worden
gebruikt
op
huisdieren.
maar
wat
betreft
honden,
als
de
dierenarts
een
laser
gebruikt
op
paarden,
dan
zou
ik
aannemen
dat
je
dit
ook
op
paarden
kunt
gebruiken.
maar
ik
kan
alleen
zeker
zeggen
met
betrekking
tot
honden



