| Prijs | can be negotiated |
| MOQ | 10pcs |
| Tijd om te bezorgen | 5-7 working day |
| Merk | MH |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, China |
| Certification | ISO CE ROHS FCC |
| Modelnummer | MH-T3000 |
| Verpakking | Verpakking in karton |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, PAYPAL |
| Toeleveringskracht | 50000 PCs per jaar |
| Brand Name | MH | Modelnummer | MH-T3000 |
| Certification | ISO CE ROHS FCC | Plaats van oorsprong | Shenzhen, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 10 stuks | Price | can be negotiated |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, PAYPAL | Toeleveringskracht | 50000 PCs per jaar |
| Leveringstermijn | 5-7 werkdagen | Verpakking | Verpakking in karton |
| Productnaam | 3000W NiR led lichttherapie paneel | Frequentiebereik | 50Hz-60Hz |
| Werktemperatuur | -20℃ aan 40℃ | Qty LEDs | 600 stuks LED's |
| Productgrootte | 1500*395*65MM | golflengte | 630nm:660nm:810nm:850nm=1:1:1:1 |
3000W roodlichttherapiepaneel 630 660 810 850nm roodlichttherapieapparaat
Beschrijving:
Vermindering
van
ontstekingen
Ontsteking
is
een
natuurlijke
immuunrespons
die
het
lichaam
helpt
infecties
te
bestrijden
en
beschadigde
weefsels
te
herstellen.
Chronische ontstekingen kunnen echter schadelijk zijn voor de gezondheid en bijdragen tot verschillende ziekten en aandoeningen.Roodlichttherapie heeft anti-inflammatoire effecten aangetoond door pro-inflammatoire cytokines te onderdrukken en de afgifte van anti-inflammatoire cytokines te bevorderen..
Dit helpt ontstekingen te verminderen en geeft verlichting aan personen die aan ontstekingsziekten lijden.Cellulaire signalisatie en genexpressie Lichtopname door cellen kan signaleringsroutes in gang zetten die de genexpressie en eiwitsynthese beïnvloeden.
Het vermogen van roodlichttherapie om de genexpressie te beïnvloeden, kan leiden tot verschillende cellulaire reacties, zoals verhoogde collageenproductie, verbeterde antioxidantverdediging en verbeterde celoverleving.
Toepassingen
van
roodlichttherapie
Huidgezondheid
en
verjonging
Roodlichttherapie
is
populair
geworden
vanwege
de
gunstige
effecten
op
de
gezondheid
van
de
huid.
Door de collageenproductie te stimuleren, ontstekingen te verminderen en de celreparatie te bevorderen, kan roodlichttherapie de huidelasticiteit verbeteren, rimpels en fijne lijntjes verminderen en de huidskleur gelijkstellen.
Het is gebruikt om acne, psoriasis, eczeem te behandelen en om de wondgenezing te versnellen.
Technieke specificatie:
| Model | MH-T3000 |
| LED-type | 5W LED |
| LED's QTY | 600 stuks |
| Straalhoek | 60° |
| Lichte kleur | (High Power LED) RED+IR |
| LED-golflengte | 630nm:660nm:810nm:850nm |
| Inlaatspanning | 85-265V 50/60HZ |
| Productgrootte | 1500*395*65 mm |
| Certificering | CE, FCC |


Vragen:
Kan
ik
een
monster
bestellen
voor
schoonheids-
en
persoonlijke
verzorgingslicht?
A:
Ja,
we
verwelkomen
monsterbestelling
om
de
kwaliteit
te
testen
en
te
controleren.
Q2:
Hoe
zit
het
met
de
doorlooptijd?
A:
Monsternummer
moet
3-7
dagen,
Bulk
order
moet
volgens
de
werkelijke
situatie.
Q3.
Heeft
u
een
MOQ
limiet
voor
schoonheid
en
persoonlijke
verzorging
licht
bestelling?
A:
lage
MOQ,
1pc
voor
monstercontrole
is
beschikbaar



