| Prijs | can be negotiated |
| MOQ | 10pcs |
| Tijd om te bezorgen | 5-7 working day |
| Merk | MH |
| Plaats van oorsprong | Shenzhen, China |
| Certification | ISO CE ROHS FCC |
| Modelnummer | MH-T1500 |
| Verpakking | Verpakking in karton |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, Paypal |
| Toeleveringskracht | 50000 PCs per jaar |
| Brand Name | MH | Modelnummer | MH-T1500 |
| Certification | ISO CE ROHS FCC | Plaats van oorsprong | Shenzhen, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 10 stuks | Price | can be negotiated |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, Paypal | Toeleveringskracht | 50000 PCs per jaar |
| Leveringstermijn | 5-7 werkdagen | Verpakking | Verpakking in karton |
| Frequentiebereik | 50Hz-60Hz | Lichte kleur | (Hoge Machtsleiden) RED+IR |
| LEIDENE Golflengte | 660nm: 850nm=1: 1 | Kenmerken | Acnebehandeling |
| Productnaam | Led lichttherapie machine,Big Skin led apparatuur | Garantie | 2 jaar |
Krachtige 6000w 660nm 850nm PDT Led Light Therapy Machine voor acnebehandeling
Beschrijving:
Technieke specificatie:
| Inlaatspanning | AC85265V |
| Frequentiebereik | 50 Hz-60 Hz |
| Nominale macht | 6000W (1200*5W) |
| Werkelijke macht | 800 W |
| Lichte kleur | (High Power LED) RED+IR |
| LED-golflengte | Dual chip Rood 660m IR 850=1:1 |
| Kleur | Wit |




Vragen:
Q1. Hoe werkt roodlichttherapie?
Q4.
Hoe
lang
zal
ik
mijn
goederen
ontvangen?
A:
Het
hangt
af
van
uw
bestelling
hoeveelheid
en
verzendwijze.
Als
onder
50pcs,
kunnen
we
verzenden
binnen
48
uur.
En
door
express,
meestal
zal
het
ongeveer
4-8
dagen
duren.
Voor
grotere
bestelling,We
willen
voorstellen
om
per
zee
te
varen.U
kunt
contact
met
ons
opnemen
om
voorraad
en
verzending
te
controleren,
we
zullen
u
zo
snel
mogelijk
antwoorden.
V5.
Hoe
moet
ik
handelen
als
ik
niet
met
succes
kan
uitchecken?
A:
U
kunt
contact
met
ons
opnemen
voor
hulp.
Vindt
u
niet
wat
u
zoekt?
Neem
contact
met
ons
op
met
uw
vragen
of
bezorgdheden,
wij
zullen
u
zo
snel
mogelijk
antwoorden.



