| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 10pcs |
| Tijd om te bezorgen | 5-7 working day |
| Merk | MH |
| Plaats van oorsprong | China |
| Certification | ISO CE ROHS FCC |
| Modelnummer | MBeauty-09 |
| Verpakking | 975*275*140mm 4pcs in een doos |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, MoneyGram, PayPal |
| Toeleveringsvermogen | 50000 PCs per jaar |
| Brand Name | MH | Modelnummer | MBeauty-09 |
| Certification | ISO CE ROHS FCC | Plaats van oorsprong | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 10 stuks | Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, MoneyGram, PayPal |
| Toeleveringsvermogen | 50000 PCs per jaar | Leveringstermijn | 5-7 werkdagen |
| Verpakking | 975*275*140mm 4pcs in een doos | Productnaam | Rood licht therapie fakkel |
| Toepassing | Voor Commercieel & Huisgebruik | LED-vermogen | 9W |
| LEIDENE PCs | 5 stuks 3W | Spanning | AC85-265V |
| LED-levensduur | meer dan 50.000 uren | Waallengte | 900Nm 850Nm 630Nm 660Nm 460Nm |
| Hoek | 60/90/120 Graad |
Draagbare 9W 630nm rood licht therapie fakkel verhoging van de collageenproductie
Draagbare lampen met LED-lichttherapie 9w900Nm 850Nm 630Nm 660Nm 460NmRoodlichttherapie-machines
Roodlichttherapieapparaat Belangrijkste kenmerken:
Hoogste
kenmerken
Ontwerp
van
zaklampen
ter
ondersteuning
van
lokale
behandeling
Ondersteunt
630nm/660nm/850nm
gemengd
licht,
wat
de
gezondheid
kan
verbeteren
Ondersteuning
van
5
minuten
timer
functie
Ondersteuning
zonder
flikkeren
Parameters
| Productnaam | Led-lichttherapie |
| Lichtbron | LED's |
| LED-vermogen | 9W |
| LED-pc's | 3 stuks 3W |
| Afmeting | D26*120,5 mm |
| Inlaatspanning | AC85-265V |
| Straling | 3 inch / 45mW/cm2 |
| Waallengte | 900Nm 850Nm 630Nm 660Nm 460Nm |
| Garantie | 1 jaar |
630-660 Nanometer Rood licht: wordt in een hoger percentage door het huidweefsel opgenomen, waardoor het bijzonder effectief is voor het stimuleren van de huidgezondheid en het verhogen van de collageenproductie.
850 nanometer nabij-infraroodlicht: heeft een bijzonder sterk vermogen om dieper in het weefsel, organen en gewrichten te doordringen, om ontstekingen te verminderen en te herstellen.
verpakkingsspecificatie
| Inwendige doos | 975*275*140 mm |
| G.W. | 0.5 kg |
| Buitenste doos | 990*565*320 mm (4 stuks / ctn) |
| G.W. | 2 kg |






