| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 5pcs |
| Tijd om te bezorgen | 5-8 working day |
| Merk | MH |
| Plaats van oorsprong | Chinees |
| Certification | ISO CE ROHS FCC |
| Modelnummer | MH-LCD 300 |
| Verpakking | 26X11X38CM |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal |
| Toeleveringsvermogen | 50000 PCs per jaar |
| Brand Name | MH | Modelnummer | MH-LCD 300 |
| Certification | ISO CE ROHS FCC | Plaats van oorsprong | Chinees |
| Minimale bestelhoeveelheid | 5PCS | Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal |
| Toeleveringsvermogen | 50000 PCs per jaar | Leveringstermijn | 5-8 werkdagen |
| Verpakking | 26X11X38CM | Naam van het product | LCD 300W roodlichttherapie met stand |
| LED-grootte | 60*5W | Daadwerkelijke Wattage | 80W |
| Aantal | 60 stuks | Spanning | AC110-270V 50-60HZ |
| LED-levensduur | meer dan 50.000 uren | Hoek van de lens | 60° |
| Waallengte | 630Nm660Nm810Nm850Nm |
300w LCD-paneel Desktop Rood lichtpaneel voor thuisgebruik Staand type met Amerikaanse stekker
Huisgebruik schoonheidstoestellen Dual Chip 660Nm 850Nm 300W Infrarood Led Rood Licht Therapie Panel
Beschrijving:
Gezondheidsvoordelen van roodlichttherapie:
1Huidgezondheid:
roodlichttherapie
heeft
veelbelovende
effecten
aangetoond
bij
de
behandeling
van
verschillende
huidaandoeningen,
zoals
acne,
rimpels
en
littekens.,Het
helpt
de
elasticiteit
en
textuur
van
de
huid
te
verbeteren.
2. Pijnbestrijding: De toepassing van roodlichttherapie is effectief gebleken bij het verlichten van spier- en gewrichtspijn.Het helpt bij het verlichten van ongemak in verband met aandoeningen zoals artritis., fibromyalgie en spierspanningen.
3Wondgenezing: roodlichttherapie speelt een integrale rol bij het vergemakkelijken van weefselherstel en wondgenezingsprocessen.het helpt bij het herstellen van beschadigde weefsels.
4Mood en geestelijke gezondheid: Studies hebben aangetoond dat roodlichttherapie positieve effecten kan hebben op het geestelijk welzijn door het potentieel verhogen van het serotoninegehalte, het zogenaamde "feel-good" hormoon.Er wordt aangenomen dat het helpt bij het bestrijden van problemen zoals depressie, angst en seizoensgebonden affectieve stoornis (SAD).
Technische specificatie
| Naam van het product | LCD 300W roodlichttherapie met stand |
| Artikel nr. | MH-T300 |
| LED-grootte | 60*5W |
| Kracht | 300 W |
| golflengte | 630Nm660Nm810Nm850Nm |
| Straalhoek | 60° |
| Inlaatspanning | 85 tot en met 265 V |
| Levensduur | 50000 uur |







