| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 10pcs |
| Tijd om te bezorgen | Negotiable |
| Merk | MH |
| Plaats van oorsprong | China |
| Certification | ISO CE ROHS FCC |
| Modelnummer | MH-T400 |
| Verpakking | Aparte verpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen | 50000 PCs per jaar |
| Brand Name | MH | Modelnummer | MH-T400 |
| Certification | ISO CE ROHS FCC | Plaats van oorsprong | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 10 stuks | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, MoneyGram | Toeleveringsvermogen | 50000 PCs per jaar |
| Verpakking | Aparte verpakking | Productnaam: | 400W rode Geleide Lichte Therapie |
| LEIDENE Hoeveelheid: | 80*5W | Vermogen: | 400 W |
| Spanning: | AC110-270V 50-60HZ | Golflengte: | 850nm/660nm |
| Grootte: | 300*200*30mm | Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Gebeurtenis: | Anti-anging, pijnverlichting, huidstrekkend |
2 golflengten LED-therapie 400W-apparaat voor pijnverlichting Nabij-infraroodlicht 660nm 850nm Rood LED-lichttherapiepaneel
Rode lichttherapie:
Het is niet alleen gespecificeerd voor huidaandoeningen en infecties, omdat dit effectiever kan zijn bij verschillende andere gezondheidsproblemen.Het is belangrijk om te weten op welke principes of regels deze therapie is gebaseerd.In de westerse landen wordt infrarood licht gebruikt in deze therapie die een grotere golflengte en massa-intensiteit heeft.artsen gebruiken deze therapie voornamelijk om slaapstoornissen te behandelenHet beginsel van roodlichttherapie is weinig specifiek, omdat het totaal verschilt van andere kleurtherapieën die op het menselijk lichaam worden toegepast.
Technische specificatie
| Naam van het product | 400w rood geleid therapie licht |
| Artikel nr. | MH-T400 |
| LED-grootte | 80*5W |
| Kracht | 400 W |
| Straalhoek | 30° |
| Inlaatspanning | AC85-265V |
| Werktemperatuur | -20°C tot 40°C |
| Levensduur | 50000 uur |
| Waallengte | 660nm:850nm=1:1 & aanpassing |
Vragen:
Q1. Bent u fabrikant of handelsonderneming?
A: Professionele fabrikant van led therapielampen.
K2:
Kun
je
ODM
doen
zoals
we
vragen?
A:
Als
fabrikant
geven
we
de
voorkeur
aan
OEM
en
ODM.
Q3.
Hoe
lang
duurt
het
om
te
produceren?
A:
1-7
werkdagen
voor
steekproefbestellingen,
afhankelijk
van
onze
voorraad;
warm
model
is
over
het
algemeen
op
voorraad
en
kan
binnen
3
werkdagen
worden
verzonden.10-20
werkdagen
voor
bulk
bestelling,
afhankelijk
van
de
bestelhoeveelheid..
Q4.
Hoe
ga
je
om
met
kwaliteitsproblemen?
A:
24
maanden
garantie,
we
sturen
assistenten
om
de
lampen
te
repareren
als
er
kwaliteitsproblemen
zijn.
V5.
Hoe
lang
duurt
het
voordat
roodlichttherapie
werkt?
A:
Het
is
geen
onmiddellijke
wonderlijke
transformatie
die
overnacht
zal
plaatsvinden,
maar
het
zal
je
voortdurende
verbeteringen
geven
die
je
overal
binnen
24
uur
tot
2
maanden
zult
zien.afhankelijk
van
de
toestand,
de
ernst
ervan,
en
hoe
regelmatig
het
licht
wordt
gebruikt.
Q6.
Wat
is
het
verschil
tussen
RED-
en
Near-infrarode
lichttherapie?
A:
Rode
en
nabij-infrarood
lichttherapie
zijn
precies
hetzelfde,
behalve
twee
verschillen:
rood
licht
is
zichtbaar
en
nabij-infrarood
licht
is
onzichtbaar.Nabij-infraroodlicht
dringt
dieper
in
het
lichaam
dan
rood
licht.
V7: Hoe vaak moet ik roodlicht therapie gebruiken?
A: Dit hangt af van de aandoening die u behandelt en het apparaat dat u gebruikt.gevolgd door een of twee wekelijkse onderhoudsregeling.
Vraag
8:
Moet
ik
het
licht
zo
vaak
blijven
gebruiken
als
ik
resultaten
begin
te
zien?
A:
Ja.
Dat
je
resultaten
ziet,
betekent
niet
dat
je
huidcellen
klaar
zijn
met
hun
werk.Het
is
gewoon
dat
de
resultaten
van
hun
inspanningen
beginnen
te
worden
iets
wat
je
kunt
zien
of
voelenGa
door
met
de
behandelingen
tot
je
je
doel
hebt
bereikt,
dan
kun
je
beginnen
met
een
wekelijks
onderhoudsprogramma.
Vraag
9:
Als
mijn
huidproblemen
zijn
opgelost,
stop
ik
dan
met
het
licht?
A:
Wanneer
uw
huid
helder
is
of
uw
fijne
lijntjes,
rimpels
of
littekens
zijn
verminderd
of
zelfs
geëlimineerd,het
is
het
beste
dat
u
het
licht
één
of
twee
keer
per
week
blijft
gebruiken
als
onderdeel
van
een
regelmatige
onderhoudspraktijkDit
zal
ertoe
bijdragen
dat
de
voordelen
op
de
lange
termijn
blijven
bestaan.



