| Prijs | can be negotiated |
| MOQ | 10pcs |
| Tijd om te bezorgen | Negotiable |
| Merk | MH |
| Plaats van oorsprong | China |
| Certification | ISO CE ROHS FCC |
| Modelnummer | Mbeauty-N600 |
| Verpakking | 60.5x27x13 cm 4 stuks in een doos |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen | 50000 PCs per jaar |
| Brand Name | MH | Modelnummer | Mbeauty-N600 |
| Certification | ISO CE ROHS FCC | Plaats van oorsprong | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 10 stuks | Price | can be negotiated |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, MoneyGram | Toeleveringsvermogen | 50000 PCs per jaar |
| Verpakking | 60.5x27x13 cm 4 stuks in een doos | Productnaam: | rood lichttherapie |
| Vermogensfactor: | ≥0.95 | Vermogen: | 600 W |
| Grootte: | 480X205X70MM | Werktemperatuur: | -20℃ aan 40℃ |
| Aantal: | 120 stuks | Hoek: | 60 ° |
| Spanning | AC 85-265v50-60HZ | LED-levensduur: | meer dan 50.000 uren |
| Spectrum: | 660-850 = 1:1 (het spectrum kan worden aangepast) | Hoogtepunten: | Acne-gevoelige rood licht therapie machines, huid LED infrarood licht paneel, 850nm rood infrarood l |
600W 660nm 850nm Gezichtsschoonheid Volledig lichaam Led-paneel Nabij-infrarood rood licht therapie voor pijnverlichting Anti-aging
Beschrijving:
1 Breng het licht van 0 tot 30 cm op het lichaam
2- Tijd van de sessie: blootstelling van elk gebied gedurende 10 tot 25 minuten, afhankelijk van de afstand.
3Herhaal op andere gebieden indien gewenst.
4. Frequentie: Doe dit 2 tot 14 keer per week totdat de resultaten voelbaar zijn.
5Onderhoud: gebruik het meermaals per week.
6. Lichtgebied: LED-licht kan op elk lichaamsdeel worden aangebracht, behalve op de ogen
Technische specificatie
| Model | MH600W |
| LED-type | 5W |
| LED's QTY | 120 stuks |
| LED-vermogen | 600 W |
| Straalhoek | 60° |
| Inlaatspanning | 85 tot en met 265 V |
| Werktemperatuur | -20°C tot 40°C |
| Levensduur | 50000 uur |
| Waallengte | 660/850 |
| Vermogensfactor | ≥ 0.95 |
Vragen:
A: Wat zijn de voordelen van rode lichttherapie:
1 Verlichting van pijn in gewrichten, spieren en zenuwen
2Het versterkt het immuunsysteem.
4Gewichtsverlies door calorieën te verbranden
5. snelle wondgenezing 6. stressverlichting
7Verlaagde bloeddruk.
8Verbetert de slaap
A: Heb je een partner nodig om je merk te bouwen?Wat kunnen wij je bieden?
1.
Lagere
kosten
en
meer
winst
2Een
hogere
winstmarge
en
een
sterker
concurrentievoordeel.
3Voordelen
van
roodlichttherapie
4.
snellere
verkoop
en
grotere
consumentengroepen.
5.
lage
moq
maatwerk
6-
Lagere
kosten
om
de
markt
te
testen
en
de
meest
populaire
producten
te
vinden.
7.
Kwaliteitscontrole
8Minder
after-sales,
hogere
terugkooppercentages,
een
goede
reputatie.
9-
Levering
op
tijd.
10-
Garantie
van
tijdigheid
en
tijdige
lancering
van
nieuwe
producten.
11.
Onafhankelijk
O
&
O-product
12Geen
zorgen
over
het
nieuwe
product.



