| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 15 |
| Merk | TOUPACK |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | CE |
| ModelNumber | Ty-VP730VFFS |
| Verpakkingsdetails | Houten geval |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Leveringscapaciteit | 100 |
| Brand Name | TOUPACK | ModelNumber | Ty-VP730VFFS |
| Certification | CE | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Leveringscapaciteit | 100 | Levertijd | 15 |
| Verpakkingsdetails | Houten geval | Verpakkingssnelheid | 5-45 zakken/min |
| Zak-makende Grootte | (L) 80500mm700mm (W) 150350mm | Metingswaaier | Max200-5000ML |
| De maximumbreedte van de verpakkingsfilm | 730mm | Filmdikte | 0.050.15m |
| Gasverbruik | 0.8ps 0.6m3/min |
VFFS verticale vorm vulzegel verpakkingsmachine voor suiker snoep snack food
Inleiding
* De gehele machine heeft een geavanceerd ontwerp, een redelijke structuur en een handige aanpassing, bediening en onderhoud;
* Positioneringsstandaard van servofilmtransportsystem; Synchrone gordeltransportafilm, stabiel en betrouwbaar;
* De automatische corrigeringsfunctie bespaart tijd en film en verbetert de betrouwbaarheid en intelligentie van de hele machine
* Het heeft een verscheidenheid aan automatische alarmbeschermingsfuncties om verlies te minimaliseren;
* De machine is gekoppeld aan het meetapparaat om automatisch het gehele proces van productmeting, voeding, vullen en zakken maken, datum van afdruk,Inflatie (uitlaatgassen) en eindproductproductie.
* Pakvorm: kussensak, verticale zak en hanggordel
* U kunt kiezen voor stikstof gevulde verpakkingen, zoals vacuümverpakkingen
| Inhoud | |
| Verpakkingssnelheid | 5----45 zakken/min |
| Grootte voor het maken van zakken | (L) 80-500mm700mm(W) 150-350mm |
| Meetbereik | Max 200-5000 ml |
| Maximale breedte van de verpakkingsfilm | 730 mm |
| filmdikte | 0.05-0.15m |
| Gasverbruik | 0.8ps 0,6m3/min |
| Vermogen / spanning | 7.5KW 220V 50Hz |
| Afmetingen van de verpakking | L1850*W1410*H2400mm |
| Nettogewicht | 780 kg |
Elektrisch onderdeel van de hoofdmachine en reserveonderdeel
| TY VP730 Elektrisch hoofdonderdeel van de machine: | |||
|
Naam |
Brandnaam |
Productiegebied |
Opmerking |
| Aanraakgevoelig scherm | Weinview | Zuid-Korea | |
| Systemen die door de programmeur worden bestuurd | Mitsubishi | Japan | |
| Servomotor | Schneider | Duitsland | |
| Servo-driver | Schneider | Duitsland | |
| Cylinder | AirTAC | Zuid-Korea | |
| Cylinder | AirTAC | Zuid-Korea | |
| Elektromagnetische klep | AirTAC | Zuid-Korea | |
| Intermediate relais | KACON | De Republiek | |
| Foto-elektrisch oog | BEDELI | Zuid-Korea | |
| Kracht | ZHANGXIN | China | |
| Solid state relais | Schneider | Duitsland | |
| Beheersing van de thermometer | YATAI | Shanghai | |
| Cylinder | AirTAC | Zuid-Korea | |
| 1 | horizontale verwarming | 2pc |
| 2 | Verticale verwarming | 1pc |
| 3 | Wikkelband | 1pc |
| 4 | Hoogtemperatuurgordel | 1pc |
| 5 | T-snijmachine | 1pc |
| 6 | Thermocouple | 1pc |
| 7 | Druknummer gecombineerd met dater printer | 1pc |
| 8 | met een diameter van niet meer dan 20 mm | 1pc |
| 9 | Open sleutel | 1pc |
| 10 | koperen borstel | 1pc |