| Prijs | negotiatable |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 20-35DAYS |
| Merk | TOUPACK |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | CE |
| ModelNumber | TY-machine |
| Verpakkingsdetails | Houten geval, schip door overzees. |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 30 reeks/maand |
| Brand Name | TOUPACK | ModelNumber | TY-machine |
| Certification | CE | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | negotiatable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 30 reeks/maand |
| Levertijd | 20-35days | Verpakkingsdetails | Houten geval, schip door overzees. |
| Merk | TOUPACK China | Machinemateriaal | Roestvrij staalhuisvesting |
| Originele plaats | China | Functie | Voor landbouwproduct, aangepaste gemaakte steun |
| Kleur | Zilverachtig | Verpakkingsmethode | Automatische netto-verpakt met de wegingsfunctie |
Automatische oranje verpakking met netto voor individuele verkoop.
De machines omvatten: weegmachine met meerdere koppen, hefmachine, transportmachine, net-automatische verpakkingsmachine, roterende tafel.
Zoals de video laat zien, is dit systeem zeer welkom in de landbouwindustrie, u kunt het toepassen op aardappelverpakkingen en avocado's, enz.
Verkooppunt: Machine stabiel. Goedkope machine prijs. Verdien twee maanden garantie.
Specificatie uitsluitend ter referentie:
| Model | TY MODEL |
| Max. Gewicht | Op verzoek van de koper. |
| Precisiteit | ± 10 g |
| Min. Schaalinterval | 1 g |
| Max. snelheid | Zie de video. |
| Volume van de hopper | 8.0L/10L (op maat gemaakte steun) |
| Controlesysteem | MCU |
| HMI | 7-10 ̊ kleuren touchscreen |
| Stroomvoorziening | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 1 kW |
| Verpakkingsdimensie | TBD |
| Gewicht van de verpakking | TBD |