| Prijs | negotiatable |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 20-35DAYS |
| Merk | TOUPACK |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | CE |
| ModelNumber | TY-machine |
| Verpakkingsdetails | Houten geval, schip door overzees. |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 30 reeks/maand |
| Brand Name | TOUPACK | ModelNumber | TY-machine |
| Certification | CE | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | negotiatable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 30 reeks/maand |
| Levertijd | 20-35days | Verpakkingsdetails | Houten geval, schip door overzees. |
| Beste doelwaaier van gewicht | 50gr-1000gr | Toepassing | Zout, poeder |
| Merk | TOUPACK | Gedreven type | Elektrisch, pneumatci |
| Materiaal van machinehuisvesting | Het roestvrije staal van de voedselrang | Verrichting | Gemakkelijk te controleren, heeft de machine herinneringsfunctie |
TOUPACK Poederverpakkingsmachine
Kenmerken:
1Goed afdichtbaar zonder poederlekken.
2- In staat om te combineren met andere machines om de ruimte ten volle te benutten.
3Rationele structuur met silo en schroefapparaat onafhankelijk van elkaar voor een gemakkelijke installatie.
4Eenvoudig onderhoud, gemakkelijke demontage en gemakkelijk schoonmaken.
Technische parameters:
| Inhoud | Specificaties |
| Materiaal van het lichaam | SUS304 |
| Vervoertype | schroefblad |
| Stroomvoorziening | enkel / 3-fase 220V/380V 50HZ/60HZ |
| Energieverbruik | 0.61 kW / 0.81 kW / 1.56 kW / 2.26 kW / 3.06 kW / 4.06 kW |
| Volume van de silo | 100L / 200L |
| Vervoer snelheid | 2m3/h, 3m3/h, 5m3/h, 7m3/h, 8m3/h, 12m3/h |
| Vervoerhoek | Standaard: 45° of per vereiste (van 30° tot 60°) |
| Diameter van de transportbuis | 102mm, 114mm, 141mm, 159mm, 168mm, 219mm |
| Vervoerhoogte | Standaard: 1850 mm of per vereiste (van 1000 tot 5000 mm) |
| Machinaal afmeting ((mm) | maatwerk op maat |



