| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 15-30 Working Days |
| Merk | TOUPACK |
| Plaats van Oorsprong | Zhongshan, Guangdong China |
| Certification | CE, ISO |
| ModelNumber | TY-XRAY300 |
| Verpakkingsdetails | houten geval |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit | 50 per maand |
| Brand Name | TOUPACK | ModelNumber | TY-XRAY300 |
| Certification | CE, ISO | Plaats van Oorsprong | Zhongshan, Guangdong China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T | Leveringscapaciteit | 50 per maand |
| Levertijd | 15-30 werkdagen | Verpakkingsdetails | houten geval |
| Röntgenstraal Lichtbron: | 150W/100KV | Het ontdekken van Hoogte: | 170MM |
| Overdrachtsnelheid: | 10-70m/ min | Röntgenstraallekkage: | 1 millisievert/uur |
| Het ontdekken van Breedte: | 240mm |
Hooggevoelig röntgeninspectiesysteem voor voedselinspectie
Toegepaste industrieën:
Bakkerij,
koekjes,
koffie,
noten,
meel,
groenten,
fruit,
gevogelte,
vlees,
zout
voedsel,
snacks,
granen,
farmacie,
cosmetica,
industriële
materialen,
speelgoed,
etc.
Productfunctie:
Detecteren
van
alle
soorten
metaalverontreinigingen,
waaronder
ijzer,
aluminium,
koper,
roestvrij
staal
304,
316,
etc.
Kenmerken:
1.
Hoog
gemodulariseerd
en
geïntegreerd
ontwerp
2.
Geavanceerde
intelligente
digitale
technologie
3.
Eenvoudige
bediening
en
kalibratie
4.
Compact
frame
en
duurzaam
werken
Technische details:
| Naam | Transportband metaaldetector |
| Model | TYA-XR2480 |
| Detectietunnelgrootte | Breedte: 240 mm hoogte: 500 mm |
| Tunneltype | Horizontaal |
| Detectievermogen | IJzer, non-ferro (aluminium, koper), roestvrij staal 304, 316 en andere metalen |
| Snelheid van de transportband | 20 m/min (Andere snelheid optioneel, instelbare snelheid optioneel) |
| Totale lengte metaaldetector | 1600 mm (Overige optioneel) |
| Bedieningstaal | Engels (Andere talen optioneel) |
| Productgeheugens | 100 soorten producten opgeslagen |
| Transportband | Witte kleur PU/PVC (Andere kleuren optioneel) |
| Hoogte van vloer tot transportband | 700+-50 mm (Overige optioneel) |
| Afkeursysteem | Alarm en band stopt (Andere automatische afkeurders optioneel) |
| Voeding | 220V 50Hz (Overige optioneel) |
| Framemateriaal | SUS304 (industriële kwaliteit) |
| Beschermingsgraad | IP54/IP65/IP66 |