| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 15-30 Working Days |
| Merk | TOUPACK |
| Plaats van Oorsprong | Zhongshan, Guangdong China |
| Certification | CE, ISO |
| ModelNumber | Ty-1a-sz-m1013-101 |
| Verpakkingsdetails | houten geval |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit | 50 per maand |
| Brand Name | TOUPACK | ModelNumber | Ty-1a-sz-m1013-101 |
| Certification | CE, ISO | Plaats van Oorsprong | Zhongshan, Guangdong China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit | 50 per maand | Levertijd | 15-30 werkdagen |
| Verpakkingsdetails | houten geval | Garantie: | 1 jaar |
| Materiaal: | Roestvrije steel304/316 | Voltage: | 220/110V |
| Voorwaarde: | Nieuw | Automatische Rang: | Automatisch |
| Kerncomponenten: | MCU/PLC |
4 / 8 Hoofd Snelle lineaire weegmachine Kleverig voedsel
Kleverig voedselInzetbare groenten 1/2/4/8/10/14 hoofd Lineaire weegmachine
Toepassing:
Geschikt
voor
het
snel
wegen
van
kleverige
of
knapperige
producten,
zoals
kimchi,
chocolade,
koekjes,
gehaktbrood,
ribben,
enz.
Hoofdfunctie
en
kenmerken:
1. Drie-laag hopper ontwerp om effectief productie ruimte te besparen.
2. “Scraping” mechanisch ontwerp om het probleem van het wegen van kleverige en vette producten, zoals pittige kleine vissen, effectief op te lossen,kruidig rundvleesgesneden en gedroogde pittige bonencrème, enz.
3- Schroevendoren voor de hopper om de productontlading zonder verstopping te garanderen.
4- Schroevend voedingssysteem om een soepele ontlading te garanderen.
5. Productverzameling in de laatste bandconveyor om sneller en efficiënter te vervoeren.
6Zowel de hoppers als de voedingsschotels zijn afneembaar voor een gemakkelijke reiniging en onderhoud.
7. IP 65 stof- en waterdicht ontwerp.
Specificaties:
Eenkop:
| Model | TY-A-M14-1; TY-A-P14-1 |
| Max. Gewicht (één hopper) | 2000 g |
| Precisiteit | x (0,5) |
| Min. Schaalinterval | 0.1 g |
| Max. snelheid | 15 WPM |
| Volume van de hopper | 0.8L |
| Controlesysteem | PLC's |
| HMI | 7 ̊ kleuren touch screen |
| Stroomvoorziening | AC220V ±10% 50HZ / 60HZ, 2KW |
| Verpakkingsdimensie | 1,000(L) *1,600W) *1,985H) mm |
| Gewicht van de verpakking | 110 kg |
Dubbelkoppen:
| Model | TY-A-M92-3 |
| Max. Gewicht (één hopper) | 1000 g |
| Precisiteit | x (0,5) |
| Max. schaalinterval | 0.1 g |
| Max. snelheid | 10-15 WPM |
| Volume van de hopper | 0.8L |
| Controlesysteem | MCU |
| HMI | 7 ̊ kleuren touch screen |
| Stroomvoorziening | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 1 kW |
| Verpakkingsdimensie | 1,000(L) × 6000(W) × 985(H) mm |
| Gewicht van de verpakking | 110 kg |
Vier
hoofden:
| Model | TY-A-M92-3 |
| Max. Gewicht (één hopper) | 300 g |
| Precisiteit | x (0,5) |
| Max. schaalinterval | 0.1 g |
| Max. snelheid | 85 WPM |
| Volume van de hopper | 0.5L |
| Controlesysteem | MCU |
| HMI | 7 ̊ kleuren touch screen |
| Stroomvoorziening | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 1 kW |
| Verpakkingsdimensie | 1,000(L) × 6000(W) × 985(H) mm |
| Gewicht van de verpakking | 110 kg |
Oplossingseenheden:
1.
Z-type
emmerconveyor
2.
1/2/4/8/10/14
hoofd
lineaire
weegmachine
3.
Werkplatform
4.
VFFS
5.
Transportvoertuigen
voor
het
eindproduct
6Auto
controle
weegscherm.
7Metaldetector.



