| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 15-30 Working Days |
| Merk | TOUPACK |
| Plaats van Oorsprong | Zhongshan, Guangdong China |
| Certification | CE, ISO |
| ModelNumber | Ttx-2417K100 |
| Verpakkingsdetails | Houten Geval |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit | 50 per Maand |
| Brand Name | TOUPACK | ModelNumber | Ttx-2417K100 |
| Certification | CE, ISO | Plaats van Oorsprong | Zhongshan, Guangdong China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T | Leveringscapaciteit | 50 per Maand |
| Levertijd | 15-30 Werkdagen | Verpakkingsdetails | Houten Geval |
| Materiaal | SUS 304 | Macht | Elektronisch |
| Productnaam | De draagbare Panoramische Detectors van het Röntgenstraalgebrek (de buis van de glasröntgenstraal) | Toepassing | Voedsel Inductry |
| Röntgenstraallekkage | 1 Microsievert/H | Beschermende methode | Loodvrij beschermend gordijn |
Röntgenvoedselinspectiesystemen SUS 304 Detector Safety 1 Microsievert/H Voor chips en noten
Hoge nauwkeurigheid inspectiesystemen voor het detecteren van snoepconfecties met CE-goedkeuring.snacks, granen, apotheek, cosmetica, industriële materialen, speelgoed, enz.
Röntgenlicht-voedselinspectiesystemenTechnische gegevens:
| Naam | Metalen detector met transportband |
| Model | TYA-XR2480 |
| Grootte van de detectietunnel | Breedte: 240 mm hoogte: 500 mm |
| Tunneltype | horizontaal |
| Detectievermogen | Eisen, niet-geleen ((Aluminium, koper), roestvrij staal 304, 316 en andere metalen |
| Versnelling van de transportband | 20 m/min (andere snelheden optioneel, instelbare snelheden optioneel) |
| Totale lengte van de metaaldetector | 1600 mm (andere optionele) |
| Operatietaal | Engels (andere talen factueel) |
| Productherinneringen | 100 soorten producten gerestaureerd |
| Vervoerband | Witte kleur PU /PVC ((Andere kleuren optioneel) |
| Hoogte van de vloer tot de transportband | 700+-50 mm (andere optionele) |
| Verwijderingssysteem | Alarm en gordelstop (andere automatische afstoters optie) |
| Stroomvoorziening | 220V 50Hz ((Andere optioneel) |
| Framemateriaal | SUS304 (industriële kwaliteit) |
| Ingangscapaciteit | IP54/IP65/IP66 |
Röntgenlicht-voedselinspectiesystemenProductfunctie:
Alle
soorten
metaalverontreinigende
stoffen
worden
ontdekt,
waaronder
ijzer,
aluminium,
koper,
roestvrij
staal
304,316enzovoort.
Röntgenlicht-voedselinspectiesystemenKenmerken:
1.
Hoog
modulair
en
geïntegreerd
ontwerp
2Geavanceerde
intelligente
digitale
technologie
3Eenvoudige
bediening
en
kalibratie
4Compact
frame
en
duurzaam
werk