| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 15-30 Working Days |
| Merk | Toupack |
| Plaats van Oorsprong | Zhongshan, Guangdong, China |
| Certification | CE,ISO |
| ModelNumber | Ty-a-cw-YP |
| Verpakkingsdetails | Houten Geval |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit | 50 per Maand |
| Brand Name | Toupack | ModelNumber | Ty-a-cw-YP |
| Certification | CE,ISO | Plaats van Oorsprong | Zhongshan, Guangdong, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T | Leveringscapaciteit | 50 per Maand |
| Levertijd | 15-30 Werkdagen | Verpakkingsdetails | Houten Geval |
| Materiaal | SUS 304 | Toepassing | Overzees Voedselindustrie |
| Voorwaarde | Nieuw | Productiecapaciteit | 300 keer/min |
| Kleur van pan | Blauw |
300 Tijd/min Circulaire multi-head gewichtssorteermachine voor voedsel
Circular Multi Head Weight Sorting Machine Toepassing:
De
meervoudige
gewichtssorteerder
is
voornamelijk
van
toepassing
op
kippenpoot,
kippenvleugels,
zeekomkommers,
abalone,
vis,
garnalen,
vis,
geneeskrachtige
kruiden,
fruit,
enz.,en
de
afmetingen
van
de
producten
kleiner
zijn
dan
110*200
mmHet
gewicht
is
minder
dan
1000
g
voor
gewichtscategorie
1
tot
en
met
14.
Technische specificatie van de cirkelvormige meerhoofdige gewichtssortingsmachine:
| Model | TY-A-CW-YP |
| Max. Gewicht | 500 g |
| Precieze sortering | ± 0,3 g |
| Sortingssnelheid | 300 keer / min |
| HMI | 7' touchscreen |
| Productgrootte (L * W) | ≤ 180 mm*120 mm |
| Controlesysteem | Hoge snelheid A/D-controller |
| Stroomvoorziening | AC220V±10% 50HZ/60HZ 0,6KW |
| Verwijder apparaat | Omgekeerd apparaat |
| Werkomstandigheden | Temperatuur: 0°C-40°C Vochtigheid: 30%-95% |
| Vooraf ingestelde programma nr. | 99 |
Circulaire multi-head gewichtssorteermachine Kenmerken:
1. 10 inch helder, helder scherm, de grote sleutel om verkeerde werking te verminderen;
2. Kan meer dan 100 productie formule opslaan, verminderen vervanging van producten en productie downtime.
3- Geïmporteerde componenten om het falen van apparatuur te verminderen, de productieprecisie te verbeteren.
4. Voederstand kan handmatig voeden op hetzelfde moment, de productie efficiëntie te verbeteren.
5Ingebouwde productie-detailregisters voor elk niveau: aantal, gewicht en verhouding.
6Het gebruik van hoogdicht zelfglijmingsinjectie-gietmateriaal en het ontwerp van dubbelcontact verbeteren de dubbele slijtvastheid en de levensduur.
7Het SUS304-materiaal is niet gemakkelijk te roesten.
8Makkelijk te demonteren materiaal doos zonder hulp van gereedschappen, die gemakkelijk te reinigen is.
9. IP65 waterdichte motor en lage spanning verbeteren de veiligheid.
10. Tutoriaal modus is handig in zowel Chinees als Engels leren.



