| Prijs | negotiatable |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 35 working days |
| Merk | TOUPACK |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | CE |
| ModelNumber | TY-machine |
| Verpakkingsdetails | Houten geval, schip door overzees. |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 3 reeksen per maand |
| Brand Name | TOUPACK | ModelNumber | TY-machine |
| Certification | CE | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | negotiatable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 3 reeksen per maand |
| Levertijd | 35 werkdagen | Verpakkingsdetails | Houten geval, schip door overzees. |
| Verpakkingsmateriaal | vezels en metaal | Verpakkingssnelheid | 1100 zak/m |
| Wegingsdoelbereik | 300 g tot 1000 g | machinebehuizing | 400T |
| Merk | TOUPACK China | Leverancier van verpakkingsmateriaal | Steun . wij kunnen u de materiaalleverancier aanbevelen |
Intelligente verpakkingsoplossing voor uien en knoflook en gember
Systeemtoepassing:
Volledig automatisch verpakkingsmachine systeem is geschikt voor het verpakken van aardappel, fruit, uien, landbouwproducten, etc. Met dit systeem, kunt u enorm van de arbeidskosten te besparen elke dag, wat meer is,de machine is zeer stabiel en langdurige export uit China.
Automatische netverpakkingsmachine TOUPACK-machine
| Model |
|
| Doelgewicht | 300 g tot 2000 g |
| Referentie op nauwkeurigheid | ± 10 g |
| Min. Schaalinterval | 2 g |
| Max. snelheid | 20-40 WPM |
| Volume van de hopper | 2.5L / 5L |
| Controlesysteem | MCU |
| HMI | 7 ̊ kleuren touch screen |
| Stroomvoorziening | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 1 kW |
| Verpakkingsdimensie | Stuur me een bericht. |
| Gewicht van de verpakking | Stuur me een bericht. |







