| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1 set |
| Tijd om te bezorgen | 15-35 working days |
| Merk | TOUPACk |
| Plaats van Oorsprong | Zhongshan, Guangdong, China |
| Certification | CE , ISO |
| ModelNumber | 10 - de hoofdweger van SUS 304 |
| Verpakkingsdetails | Houten geval |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit | 50 reeksen per maand |
| Brand Name | TOUPACk | ModelNumber | 10 - de hoofdweger van SUS 304 |
| Certification | CE , ISO | Plaats van Oorsprong | Zhongshan, Guangdong, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 reeks | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T | Leveringscapaciteit | 50 reeksen per maand |
| Levertijd | 15-35 werkdagen | Verpakkingsdetails | Houten geval |
| Materiaal | SUS 304 316 | Toepassing | Snack en gepufte chips |
| Automatische Rang | Automatisch | Snelheid | 60 BPM |
| Controlesysteem | PLC | Het werk Voltage | 220V Herz 50HZ/60 1P |
PLC 60BPM 10 hoofd Multihead Weigerer voor Snack Chips SS 304 5L / 2.5 L / 1.6 L
Automatisch vul- en weegsysteem Kenmerken Klantgemaakte 10 koppen weegmachine met Z-type lift en verpakkingsmachine voor Kaas en uienhopen
Automatisch
vul-
en
weegsysteem:
1.
Hoog
meetnauwkeurigheid
en
geschikt
voor
nauwkeurig
vullen
van
1
vorm
met
2
/
3
/
4
/
5
/
6
/
8
/
10
kopjes.
2Volledig
automatische
bekerverpakkingslijn.
3.
Geschikt
voor
een
breed
assortiment
producten
Automatisch
vul-
en
weegsysteem
kenmerken
toepassingen:
Het
is
geschikt
voor
het
automatisch
verpakken
van
losse,
kleefvrije,
korrels
van
de
voedingsmiddelenindustrie,
zoals
opgeblazen
voedsel,
gefrituurd
voedsel,
garnalen
plakjes,
chips,breekbaar
voedsel
van
grote
zak
van
vrije
tijd
voedsel.
Automatisch
vul-
en
weegsysteem
kenmerken
specificaties:
Weegschaal:
| Model | TY-1A -M10-1;TY-1A -P10-1 |
| Max. Gewicht (één hopper) | 5 tot 200 g |
| Precisiteit | x (0,5) |
| Min. Schaalinterval | 0.1 g |
| Max. snelheid | 60 WPM |
| Volume van de hopper | 0.8L |
| Controlesysteem | MCU / PLC |
| HMI | 7 ′′ / 10 ′′ kleuren touch screen |
| Stroomvoorziening | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 1,5 kW |
| Verpakkingsdimensie | 1,370(L) * 1,060(W) * 1,205(H) mm |
| Gewicht van de verpakking | 220 kg |
Automatisch vul- en weegsysteem Kenmerken Verpakkingsmachine:
| Model | 320 VFFS | 420 VFFS |
| Verpakkingssnelheid | 10-80 slagen per minuut | 10-70 slagen per minuut |
| Grootte zak | 50-200 ((L) * 60-150 ((W) mm | 60-300 ((L) * 60-200 ((W) mm |
| Type zak | kussensak, gussetzak, gatenpunchzak, vacuümzak | |
| Filmbreedte | 140-320 mm | 140-420 mm |
| Filmdikte | 0.04-0.09 mm | 0.04-0.09 mm |
| Filmmateriaal | Voor de toepassing van deze verordening wordt de in bijlage I vermelde methode gebruikt. | |
| Type trekgordel | enkelvoudige / dubbelgordel | enkelvoudige / dubbelgordel |
| Luchtverbruik | 0.8Mps 0,25m3/min | 0.8Mps 0,5 m3/min |
| Stroomvoorziening | eenfasige 220V 50HZ/60HZ, 2,2 kW | eenfasige 220V 50HZ/60HZ, 2,2 kW |
| Machina dimensie | 1, 115 ((L) * 800 ((W) * 1.370 ((H) mm | 1,530 ((L) *970 ((W) *1,600 ((H) mm |
| Gewicht van de machine | 300 kg | 450 kg |
Automatisch
vul-
en
weegsysteem
Kenmerken
Oplossingseenheden:
1
Transportvoertuig
met
emmer
van
het
type
Z
2
10
/
14
hoofd
weegmachine
3
Werkplatform
4
VFFS
5
Transportvoertuig
voor
het
eindproduct
6
Automatische
controle
weegmachine
7
Metaldetector
Automatisch
vul-
en
weegsysteem
Kenmerken
Details:
Vibratiehopper:
Buikjes:
Verpakkingsmachine:



