| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1 set |
| Tijd om te bezorgen | 5-35 working days |
| Merk | TOUPACK |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | CE, ISO9001 |
| ModelNumber | multi-hoofdcombinatieweger |
| Verpakkingsdetails | triplexkratten |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit | 50 reeksen per maand |
| Brand Name | TOUPACK | ModelNumber | multi-hoofdcombinatieweger |
| Certification | CE, ISO9001 | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 reeks | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T | Leveringscapaciteit | 50 reeksen per maand |
| Levertijd | 5-35 werkdagen | Verpakkingsdetails | triplexkratten |
| Voeding: | 220V@60Hz, 220V@50Hz, 110V@60Hz | Controlesysteem: | MCU/PLC |
| Max. snelheid: | 120 p/W | Brutogewicht: | 240-500 KGS/set |
| Materiaal | SUS 304//Roestvrij staal 316 | HMI: | 7“ of“ touch screen 10 |
MCU aangedreven 14 koppen combinatie weegmachine met 0,8L/1,6L/2,5L/5L eenvoudige hoppers voor het wegen van korrels
SUS 304/ 316 1.6L/2.5L 120 zakjes per minuut Multi Head 14 Koppen Weigerer Voor peulvruchten zoals rijst, maïs, kikkererwten
14 koppen combinatie weiger specificatie:
| Model | TY-A-M/P 14-2 |
| Max. Gewicht (één hopper) | 20 tot en met 1500 g |
| Precisiteit | x (0,5) |
| Min. Schaalinterval | 0.1 g |
| Max. snelheid | 120 WPM |
| Volume van de hopper | 1.6L/2.5L |
| Controlesysteem | MCU / PLC |
| HMI | 7 ′′ / 10 ′′ kleuren touch screen |
| Stroomvoorziening | AC220V ±10% @50Hz/60Hz, 1,5 kW |
| Verpakkingsdimensie | 1,370(L) * 1,060(W) * 1,105 ((H) mm |
| Bruto gewicht | 220 kg |
Kenmerken:
1.Toegang
tot
ongeëvenaarde
snelheid,
nauwkeurigheid
en
efficiëntie
bij
het
wegen
van
meerdere
koppen
2Eenvoudig
te
gebruiken,
met
modulair
ontwerp
en
intuïtief
touchscreen
3Automatische
frequentieregeling
van
trillingen
voor
even
en
nauwkeurige
ontladingsproducten
4.
SUS
304/
roestvrij
staal
316
5.
breed
scala
aan
volume
hopper
10 / 14 Koppen Weegscher Toepassing: