| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1 set |
| Tijd om te bezorgen | 15-30 Working days |
| Merk | TOUPACK |
| Plaats van Oorsprong | Zhongshan, Guangdong, China |
| Certification | CE, ISO |
| ModelNumber | Multiheadweger en Geneigde lifttransportband |
| Verpakkingsdetails | Houten geval |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C |
| Leveringscapaciteit | 50 reeksen per maand |
| Brand Name | TOUPACK | ModelNumber | Multiheadweger en Geneigde lifttransportband |
| Certification | CE, ISO | Plaats van Oorsprong | Zhongshan, Guangdong, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 reeks | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C | Leveringscapaciteit | 50 reeksen per maand |
| Levertijd | 15-30 werkdagen | Verpakkingsdetails | Houten geval |
| Materiaal | SUS # 304 | Type | Automatische het wegen en verpakkingsoplossing |
| Toepassing | Bevroren garnalen, zeevruchten, bevroren vruchten | Volume van weger | 10 / 14/20 hoofden weger, 1.6L/2.5L/5L |
| Safty | roestvrije stell 304/316, pp/pvc van de voedselrang | Voorwaarde | Nieuw |
SUS 304 Verpakkingsoplossing voor bevroren garnalen met meerhoofdige weegmachines
Voedingsmiddelenkwaliteit SUS 304 Multihead Weigher Geïntegreerde weeg- en verpakkingsoplossing voor bevroren garnalen
Multihead weegmachine weeg- en verpakkingsoplossingen Toepassing:
Bevroren voedsel / bevroren fruit / bevroren zeevruchten / bevroren garnalen
Specificatie van de weegmachine en de verpakkingsoplossing:
10 koppen met een gewicht:
| Model | TY-1A -M10-1;TY-1A -P10-1 |
| Max. Gewicht (één hopper) | 5 tot 200 g |
| Precisiteit | x (0,5) |
| Min. Schaalinterval | 0.1 g |
| Max. snelheid | 60 WPM |
| Volume van de hopper | 0.8L |
| Controlesysteem | MCU / PLC |
| HMI | 7 ′′ / 10 ′′ kleuren touch screen |
| Stroomvoorziening | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 1,5 kW |
| Verpakkingsdimensie | 1,370(L) * 1,060(W) * 1,205(H) mm |
| Gewicht van de verpakking | 220 kg |
14 koppen met een gewicht:
| Model | TY-A-M14-4 |
| Max. Gewicht (één hopper) | 600 g |
| Precisiteit | x (0,5) |
| Min. Schaalinterval | 0.1 g |
| Max. snelheid | 60 WPM |
| Volume van de hopper | 1.0L/1.3L |
| Controlesysteem | MCU |
| HMI | 7 ′′ / 10 ′′ kleuren touch screen |
| Stroomvoorziening | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 2 kW |
| Verpakkingsdimensie | 1,140 ((L) * 1,140 ((W) * 1,853 (H) mm |
| Bruto gewicht | 520 kg |
| Kop | 14 koppen 2,5L |
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
| Model | Lift met helling |
| Type transportband | Gordel, kettingplaat. |
| Gordelmateriaal | PVC / PP / PU |
| Hoogte van zijwand | 50 mm of naar behoefte |
| Hoogte van rok | 75 mm of naar behoefte |
| Vervoer snelheid | 0-20 m/min |
| Vervoerbreedte | 300 mm of naar behoefte |
| Elektrische doos | IP65 |
| Stroomvoorziening | Eén / driefasige AC220V / 380V 50HZ/60HZ, 1,1 kW |
| Hopper | 200L / 75L |
| Bruto gewicht | 520 kg |
| Kop | 14 koppen 2,5 l |
Gewicht en verpakkingskenmerken van de meerhoofdige weiger:
1.
hoge
meetnauwkeurigheid
en
geschikt
voor
nauwkeurig
wegen,
vullen
en
verpakken
2Automatische
verpakkingslijn
3.
Geschikt
voor
een
breed
assortiment
producten
Gewicht en verpakkingsgegevens van de multihead weiger:



