| Prijs | negotiable |
| MOQ | 1 SET |
| Tijd om te bezorgen | 15-30 days |
| Merk | TOUPACK |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | CE, ISO |
| ModelNumber | Vffs-520 |
| Verpakkingsdetails | houten kratten |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit | 50 reeksen per maand |
| Brand Name | TOUPACK | ModelNumber | Vffs-520 |
| Certification | CE, ISO | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 REEKS | Price | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T | Leveringscapaciteit | 50 reeksen per maand |
| Levertijd | 15-30 dagen | Verpakkingsdetails | houten kratten |
| Voeding | enige fase, AC220V@50Hz/60Hz | Materiaal | Het roestvrije staal van SUS 304 |
| Verpakkingssnelheid | 10-60 BPM | Filmbreedte | 120520mm |
| Filmdikte | 0.040.09mm | Het in zakken doen | hoofdkussenzak, de zak van de blokbodem, zij verzegelende zak, doy pakzak |
| Brutogewicht | 300-900KGS |
Automatische SUS 304 Verticale Vorm-, Vul- en Sealmachine 520 Kussenverpakkingsmachine voor snackvoeding
VFFS-520 Automatische SUS 304 Kussenverpakkingsmachine voor de voedingsindustrie
Belangrijkste
Functie
en
Kenmerken:
1.
Voorzien
van
PLC-besturingssysteem,
mens-machine
interface
en
gebruiksvriendelijk
touchscreen.
2.
Servo
filmtransportsysteem,
pneumatische
horizontale
sealbesturing,
nauwkeurige
positionering,
uitstekende
machineprestaties
en
mooie
verpakking.
3.
Automatische
alarm-
en
beschermingsfunctie
om
het
verlies
te
minimaliseren.
4.
Integreert
het
proces
van
meten,
voeden,
vullen,
zakvorming
en printen
binnen
één
automatische
machine
5.
Geconfigureerd
met
het
meetapparaat.
6.
Geschikt
voor
verschillende
zaktypen
zoals kussenzak,
blokbodemzak
en
perforatiezak
Specificaties:
| Model | VFFS-520 |
|---|---|
| Verpakkingssnelheid | 10-60 BPM |
| Afmeting van de zak | 50-350 (L) X 250 (B) mm |
| Zaktype | kussenzak, blokbodemzak, zijnaad zak, doy pack zak |
| Filmbreedte | 120-520mm |
| Filmdikte | 0.04-0.09mm |
| Filmmateriaal | BOPP/CPP,BOPP/VMCPP, BOPP/PE, PET/VMPET/PE, PET/PE |
| Filmtransport | Synchroon |
| Luchtverbruik | 0.7 Mpa, 0.4 m²/min |
| Voeding | eenfasig, 220V@50Hz/60Hz, 3.4KW |
| Verpakkingsafmetingen | 1560 (L) X 1160 (B) X 1530 (H) mm |
| Brutogewicht | 480KG |
