| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1 set |
| Tijd om te bezorgen | 15-35 working days |
| Merk | TOUPACk |
| Plaats van Oorsprong | Zhongshan, Guangdong, China |
| Certification | CE / ISO |
| ModelNumber | Z type jakobsladder/multihead weger |
| Verpakkingsdetails | Houten Geval |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit | 50 reeksen per maand |
| Brand Name | TOUPACk | ModelNumber | Z type jakobsladder/multihead weger |
| Certification | CE / ISO | Plaats van Oorsprong | Zhongshan, Guangdong, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 reeks | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T | Leveringscapaciteit | 50 reeksen per maand |
| Levertijd | 15-35 werkdagen | Verpakkingsdetails | Houten Geval |
| Materiaal | SUS 304/316/koolstofstaal | Oplossing | Automatische het wegen en verpakkingsoplossing met hoofdweger 10, z-vormlift en de verpakkende machi |
| Voorwaarde | Nieuw | Type | Volledig Automatisch voor Loempia |
| Functie | Multifunctioneel | Controlesysteem | Ab/PLC of MCU van Siemens |
SUS 304 Aanpassing 50 zakken / min Automatische zakvulmachine
Automatische weeg- en verpakkingsoplossing, met inbegrip van een weegmachine met 10 koppen, een Z-type 1.8L Buckrt-lift en een VFFS-verpakkingsmachine
Toepassing:
Het is geschikt voor het automatisch verpakken van losse, kleefvrije, korrels van de voedingsmiddelenindustrie, zoals opgeblazen voedsel, gefrituurd voedsel, garnalen plakjes, chips,breekbaar voedsel van grote zak van vrije tijd voedsel.
Specificatie:
| 10 koppen Meerkop weegmachine | |
| Max. Gewicht (één hopper) | 5 tot 200 g |
| Precisiteit | x (0,5) |
| Min. Schaalinterval | 0.1 g |
| Max. snelheid | 60 WPM |
| Volume van de hopper | 0.8L/0.5L |
| Controlesysteem | MCU / PLC |
| HMI | 7 ′′ / 10 ′′ kleuren touch screen |
| Stroomvoorziening | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 1,5 kW |
| Verpakkingsdimensie | 1,370(L) * 1,060(W) * 1,105 ((H) mm |
| Gewicht van de verpakking | 220 kg |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Z-type transportband | |
| Materiaal van het lichaam | koolstofstaal / SUS304 |
| Volume van de hopper | 1.0L / 1.8L / 3.6L |
| Oppervlak van de hopper | Dimple / plain |
| Stroomvoorziening | enkel / 3 zin 220V/380V 50HZ/60HZ, 0.4KW/0.75KW/1.5KW/2.2KW |
| Vervoercapaciteit | 2.5m3/h / 4m3/h / 8m3/h |
| Machinaal afmeting ((mm) | per klantvereiste |
| Vibratievoeder | losstaande/onafhankelijke trillende voeder |
| Volume van de voeder | 70L / 100L / 150L / 200L |
| Ontladingspijp | enkel / dubbel / meervoudig |
Succesvolle zaak:



