| Prijs | negotiable |
| MOQ | 1 set |
| Tijd om te bezorgen | 15-30 days |
| Merk | TOUPACK |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | CE, ISO |
| ModelNumber | Ty-a-mx8-1 |
| Verpakkingsdetails | houten kratten |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit | 50 reeksen per maand |
| Brand Name | TOUPACK | ModelNumber | Ty-a-mx8-1 |
| Certification | CE, ISO | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 reeks | Price | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T | Leveringscapaciteit | 50 reeksen per maand |
| Levertijd | 15-30 dagen | Verpakkingsdetails | houten kratten |
| Meting van enige vultrechter | 300g | Het wegen snelheid | 120 p/min |
| Controlesysteem | MCU | Voeding | AC220V ±10% @50HZ/60HZ, 1.6KW |
| Volume van enige vultrechter | 0.5L/ 1.2L |
Hoge snelheid 8 hoppers 0,5L 1,2L lineaire weegmachine voor kleine mesh materiaal zoals zout suiker
Acht koppen 0.5L/1.2L hogesnelheids lineaire weegmachine voor poeder
Toepassingen:
•
granulair
•
poeder
•
suiker,
rijst,
zout
•
vlees
•
kruiden
•
zaden
Hoofdfunctie en kenmerken:
1. Geconfigureerd met 7 ′′ kleuren touchscreen, waardoor multi-taal optie en software via USB geüpgraded
2. Beschikbaar voor SUS304 of 316 structuur
3. IP65 stof- en waterdicht ontwerp
4. Kan 99 productparameters vooraf instellen om aan een breed scala aan klantenbehoeften te voldoen
5. Automatische amplitude aanpassing voor een gemakkelijker gebruik
6Speciaal ontwerp helpt lekken te elimineren.
7Het bereiken van een gemengd wegen en verpakken voor twee soorten producten
8. aangedreven door stappenmotoren om de hopper sneller en stabieler te laten werken
9Modulair besturingssysteem voor eenvoudig onderhoud en lage kosten.
Specificaties:
| Model | TY-A-MX1-2 |
| Max. Gewicht (één hopper) | 5000 g |
| Precisiteit | x (0,5) |
| Min. schaal | 0.1 g |
| Max. Weegsnelheid | 15 p/min |
| Volume van de hopper | 8L |
| Controlesysteem | MCU |
| HMI | 7 ̊ kleuren touch screen |
| Stroomvoorziening | AC220V/110V ±10% @50Hz/60Hz, 1KW |
| Verpakkingsdimensie | 1,000(L) × 600(W) × 985(H) mm |
| Bruto gewicht | 110 kg |