| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1 set |
| Tijd om te bezorgen | 15-30 working days |
| Merk | TOUPACK |
| Plaats van Oorsprong | Guangdong, China |
| Certification | CE, ISO |
| ModelNumber | 4 hoofden lineaire weger 0.5L |
| Verpakkingsdetails | Houten geval |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit | 50 reeksen per maand |
| Brand Name | TOUPACK | ModelNumber | 4 hoofden lineaire weger 0.5L |
| Certification | CE, ISO | Plaats van Oorsprong | Guangdong, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 reeks | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T | Leveringscapaciteit | 50 reeksen per maand |
| Levertijd | 15-30 werkdagen | Verpakkingsdetails | Houten geval |
| Materiaal | SS 304/316 | Min. schaalinterval | 0.1g |
| Max. snelheid | 80 BPM | Controlesysteem | MCU |
| Voeding | AC 220V ±10% 50HZ 60HZ, 0.8KW | Voorwaarde | Nieuw |
200g 4-kops 0,5 L Lineaire Weegmachine 80 P/M Met MCU Hoge Snelheid
Toepassing:
Het kan op verschillende manieren worden gebruikt, van de voedingsmiddelen- tot de non-foodindustrie. Onze 4-kops lineaire weegmachine kan verschillende producten mengen en wegen in één afvoer. Als er een beperkte hoogte is of als de doelproducten gemakkelijk breken, is deze lineaire weegmachine een uitstekende keuze. Bovendien wordt dit type 4-kops lineaire weegmachine vaak gebruikt voor kleinere korrels en poeders, zoals rijst, suiker, bloem, koffiepoeder, enz.
Functie:
Automatische 4-kops 0,5L Lineaire Weegmachine maakt automatisch vullen op basis van gewicht zowel efficiënt als betaalbaar. Het elimineert handmatig wegen en vullen, wat resulteert in snellere verpakking met hoge nauwkeurigheid.
Het helpt bij het ontwerpen van een op maat gemaakte verpakkingsoplossing die past bij uw operationele vereisten, of u nu een standalone lineaire weegmachine wilt of een uitgebreid complex geïntegreerd systeem met een van onze zakoplossingen, speciaal aangepast aan uw verschillende productie-eisen.
Specificatie:
| Model | TY-ZX041M05-02-11 |
| Enkele Dump Max. (g) | 200g |
| Weegnauwkeurigheid (g) | 0,2-2g |
| Max. Weegsnelheid | 80 wpm |
| Weegtrechter Volume | 500ml |
| Bedieningspaneel | 7" Touchscreen |
| Max. mix-producten | 4 |
| Stroomvereisten | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 1KW |
| Verpakkingsafmetingen (mm) | 1.086(L)×710(B)×898(H)mm |
| Bruto/Netto Gewicht (kg) | 120kg |
Details:
