| Prijs | negotiatable |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 45-60working days (negotiatable ) |
| Merk | TOUPACK |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | CE |
| ModelNumber | TY-machine |
| Verpakkingsdetails | Houten geval, schip door overzees. |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 30 reeks/maand |
| Brand Name | TOUPACK | ModelNumber | TY-machine |
| Certification | CE | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | negotiatable |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 30 reeks/maand |
| Levertijd | 45-60working (negotiatable) dagen | Verpakkingsdetails | Houten geval, schip door overzees. |
| Machinekader | Roestvrij staal | Contactoppervlakte | SUS316 |
| Doelgewicht voor elke zak | 50g-1000g | Verpakkingssnelheid | 20-35bag/min |
| Garantie | 1 jaar | Macht | 1 of 3 p, 220v/380v/0.75kw/1.5kw (per uw verzoek) |
Verpakkings- en weegoplossing voor waspoeder
De oplossing voor het wegen en verpakken van chemische producten.
Met dit verpakkingssysteem kunt u minimaal 70% aan arbeidskosten besparen, slechts 1 à 2 operators zijn nodig om de machine te bedienen. Op basis van de feedback van de koper kunt u de investeringskosten van de machine binnen 3 à 4 maanden terugverdienen en we kunnen u verzekeren dat de machine 12 maanden lang geen problemen zal hebben. We hebben ook de rolfilm en ander verpakkingsmateriaal dat we u kunnen aanbevelen. Als u een machine bij ons koopt, kunnen we zorgen voor het verpakkingsmateriaal dat u nodig heeft, zoals het ontwerp, de tekening, en al het andere.
TOUPACK biedt altijd onze beste service en oprechtheid aan onze klanten!
TOUPACK zakelijke Whatsapp: +86 13148511772
Volledige machinevideo, bekijk de onderstaande YouTube-link:
https://www.youtube.com/watch?v=FQixlG3vUis
| Model | TY-machine |
| Max. weging (één trechter) | 50g - 1.000g |
| Nauwkeurigheid | x (0,5) |
| Min. schaalinterval | 0,5g |
| Max. snelheid | 40 WPM |
| Trechtervolume | 1.6.0L/3.0L |
| Besturingssysteem | MCU |
| HMI | 7” kleuren touchscreen |
| Voeding | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 1KW |
| Verpakkingsafmetingen | Afhankelijk van de werkelijke paklijst |
| Pakketgewicht | Afhankelijk van de werkelijke paklijst |