| Prijs | negotiatable ,the more you buy ,the bigger discount you have. |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 20-35DAYS |
| Merk | TOUPACK |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | CE |
| ModelNumber | TY-machine |
| Verpakkingsdetails | Houten geval, schip door overzees. |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 30 SET/MONTH |
| Brand Name | TOUPACK | ModelNumber | TY-machine |
| Certification | CE | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | negotiatable ,the more you buy ,the bigger discount you have. |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 30 SET/MONTH |
| Levertijd | 20-35DAYS | Verpakkingsdetails | Houten geval, schip door overzees. |
| Machinekader | SUS 304 | Verpakkingssnelheid | 25 zakken per minuut |
| Garantie | 1 jaar | Doelgewicht | 20g~100g |
| Merk | TOUPACK | Automatische rang | Volledig automatisch |
30g Verpakkings- en weegmachine voor kruiden
Poederverpakkingsmachine
Poederverpakkingsmachine geschikt voor het verpakken van materialen die een hoge meetnauwkeurigheid of zorgvuldige behandeling vereisen, zoals melkpoeder, suikerpoeder, koffiepoeder, tarwemeel, waspoeder, kokospoeder, kruidenpoeder etc.
Machineparameters
| Machinenaam | Poederverpakkingsmachine |
| Vulbereik | 1-100g |
| Filmbreedtebereik | Max. 240mm |
| Zakbreedtebereik | 50-120mm |
| Zaklengtebereik | 50-180mm |
| Verpakkingssnelheid | 15-40 zakken/min |
| Uiterlijk materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Zakstijl | Middenachterse verzegeling, 3-zijdige verzegeling, 4-zijdige verzegeling (stuur me een bericht voor meer details) |
| Spanning | 220V 50HZ 1P |
| Vermogen | 1,5 kW |
| Nettogewicht machine | ongeveer 200 kg |
| Totale afmetingen ter referentie | L 700 * B 600 * H 1600 mm |



