| Prijs | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Tijd om te bezorgen | 15-30 Working days |
| Merk | toupack |
| Plaats van Oorsprong | Guangdong Zhongshan China |
| Certification | CE |
| ModelNumber | Ty-V420 |
| Verpakkingsdetails | houten geval |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit | 50 reeksen/maand |
| Brand Name | toupack | ModelNumber | Ty-V420 |
| Certification | CE | Plaats van Oorsprong | Guangdong Zhongshan China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 reeks | Price | Negotiable |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T | Leveringscapaciteit | 50 reeksen/maand |
| Levertijd | 15-30 werkdagen | Verpakkingsdetails | houten geval |
| Garantie | 1 jaar | Marketing Type | Nieuw Product 2020 |
| Kerncomponenten | PLC | Toepassing | Voedsel |
| Gedreven type | Elektrisch | Elektrisch Voltage: 220V macht | 2kw |
automatisch verpakkingssysteem voor snacks en voedingsmiddelen
Technische kenmerken:
* Wenview touchscreen display, het is eenvoudig te bedienen.
* PLC-besturingssysteem, de functie is stabieler, parameters kunnen worden aangepast zonder de machine te stoppen.
* 10 programma's kunnen worden opgeslagen, het is gemakkelijk om het product te veranderen.
* Servomotor trekfilm die een nauwkeurige positie garandeert.
* Temperatuuronafhankelijk regelingssysteem, met een nauwkeurigheid van 1 °C.
* Onafhankelijke beheersing van horizontale en verticale temperatuur, geschikt voor verschillende mengfilms, PE-films, enz.
* Diversificatie van het verpakkingstype, kussensluiting, staand type, zakgebonden perforatie, enz.
* Sakken maken, verzegelen, verpakken, datum drukken in één operatie.
* Schone en geruisloze werkomstandigheden.
Toepassing:
Geschikt voor het verpakken van verschillende granulaten, strips, snijproducten binnen 1200 ml.
Specificaties:
| Modus: | TY-V420 |
| Lengte van de zak: | 60-300 mm ((L) |
| Breedte van de zak: | 60-200 mm ((W) |
| Max. Breedte van de rolfilm: | 420 mm |
| Verpakkingssnelheid: | 5-60 zakken/min |
| Bereik: | 150-1200 ml |
| Luchtverbruik: | 0.65 mpa |
| Gasverbruik: | 0.3 CBM/min. |
| Vermogen vereiste: | AC220V/2.2KW/50Hz |
| Afmeting: | 1080 ((L) * 1300 ((W) * 1400 ((H) mm |
| Nettogewicht: |
500 kg |
Detail van de machine:
Materiaal:



