| Prijs | $10000-$20000 |
| MOQ | 1pc |
| Tijd om te bezorgen | 10pcs per day |
| Merk | ANS |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | CE |
| Modelnummer | ANS-Pb-20kW |
| Details over de verpakking | houten |
| Brand Name | ANS | Modelnummer | ANS-Pb-20kW |
| Certification | CE | Plaats van herkomst | China |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 st | Price | $10000-$20000 |
| Tijd om te bezorgen | 10pcs per dag | Details over de verpakking | houten |
| Totale energie | 19,2 kWh | Type | DE BATTERIJ VAN HET LITHIUMfosfaat |
| Productenreeks | LiFePO4-batterij | Sollicitatie | 192V lithiumbatterij |
| OEM-huisstijl | Ja | Led scherm | 4,3 inch |
| Ingress-classificatie | IP54 |
Energieopslag accu powerbank 20kW CCS 1/CCS 2 draagbaar DC ev laadstation
Specificaties:
| Opslag Batterij Module Energie | lifepo4-batterij |
| Totale energie | 19,2 kWh |
| Interne batterijmodule | Gelijkspanning 192V |
| Invoertype | Enkele fase |
| Raster frequentie | 50 Hz |
| Maximale laadstroom | 20 A |
| Uitgangsstroom laadpistool | 45 A |
| Uitgangsspanningsbereik laadpistool | DC200V-420V |
| Oplaadpistool opties | CCS1/CCS2/CHAdeMo/GB-standaard |
| Oplaadmodus | door handen |
| Led scherm | 4,3 inch |
| Afmetingen batterijmodule | 550 mm * 370 mm * 160 mm |
| Gewicht controlemodule | 30kg |
| Gewicht batterijmodule | 40kg |
Productfoto's
Certificering
Onze werkplaats

FAQ
Q1.Wat
zijn
uw
verpakkingsvoorwaarden?
A:
Over
het
algemeen
verpakken
we
onze
goederen
in
neutrale
witte
dozen
en
bruine
dozen.Als
u
een
wettelijk
geregistreerd
octrooi
heeft,
we
kunnen
de
goederen
in
uw
merkdozen
verpakken
nadat
we
uw
autorisatiebrieven
hebben
ontvangen.
Q2.Wat
zijn
uw
betalingsvoorwaarden?
A:
T/T
30%
als
aanbetaling
en
70%
vóór
levering.We
laten
je
de
foto's
van
de
producten
en
pakketten
zien
voordat
u
het
saldo
betaalt.
Q3.Wat
zijn
uw
leveringsvoorwaarden?
A:
FOB,
CFR,
CIF,
DDU.
Q4.Hoe
ongeveer
uw
levertijd?
A:
Over
het
algemeen
duurt
het
3
tot
25
dagen
na
ontvangst
van
uw
aanbetaling.De
specifieke
levertijd
is
afhankelijk
op
de
items
en
de
hoeveelheid
van
uw
bestelling.
Q5.Kunt
u
volgens
de
steekproeven
produceren?
A:
Ja,
we
kunnen
produceren
aan
de
hand
van
uw
monsters
of
technische
tekeningen.We
kunnen
de
mallen
en
armaturen
bouwen.
Q6.Wat
is
uw
steekproefbeleid?
A:
We
kunnen
het
monster
leveren
als
we
kant-en-klare
onderdelen
op
voorraad
hebben,
maar
de
klanten
moeten
de
monsterkosten
betalen
en
de
koerierskosten.
Q7.Test
u
al
uw
goederen
voor
levering?
A:
Ja,
we
hebben
100%
test
voor
levering
Vraag
8:
Hoe
maakt
u
onze
zakelijke
langdurige
en
goede
relatie?
EEN:1.We
houden
een
goede
kwaliteit
en
een
concurrerende
prijs
om
ervoor
te
zorgen
dat
onze
klanten
hiervan
profiteren;
2.
We
respecteren
elke
klant
als
onze
vriend
en
we
doen
oprecht
zaken
en
sluiten
vriendschap
met
hen,
ongeacht
waar
ze
vandaan
komen.



