| Prijs | USD90-160 |
| MOQ | 1pcs |
| Tijd om te bezorgen | 10-30days |
| Merk | ANS |
| Plaats van herkomst | China |
| Certification | CE/RoHS/REACH/NTL |
| Modelnummer | ANS-EVB |
| Details over de verpakking | Kartondoos. Kartongrootte: 43*43*21cm |
| Betaalvoorwaarden | T/T, Western Union, PayPal, L/C |
| Capaciteit van de levering | 600pcs/day |
| Brand Name | ANS | Modelnummer | ANS-EVB |
| Certification | CE/RoHS/REACH/NTL | Plaats van herkomst | China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuks | Price | USD90-160 |
| Betaalvoorwaarden | T/T, Western Union, PayPal, L/C | Capaciteit van de levering | 600pcs/day |
| Tijd om te bezorgen | 10-30days | Details over de verpakking | Kartondoos. Kartongrootte: 43*43*21cm |
| Productnaam | Draagbare EV-lader | Kabel lengte | 5m of aangepast |
| Invoer/uitgangsspanning | AC110V/230V | Max.uitgangsstroom | 16A voor driefasen |
| Max.output macht | 1-Fase tot 11kW (@400V 16A) | Standaard | CEI 62752:2016/COR1: 2019 |
| RCD-Bescherming | Typeb Bescherming | Vertraging het laden aanpassing | Ja |
| Beschermingsgraad | IP67 |
Nieuwe
draagbare
EV-oplader
2.4
inch
scherm
met
APP
Bluetooth
WIFI
RFID
kaart
Intelligent
Car
Charger
Deze
draagbare
EV-opladers
zijn
type
2
met
schuko
stekker,
max
16A,
18
voet
kabel
met
ControlBox,een
draagbare
en
eenvoudige
oplaadoplossing
wanneer
u
op
reis
bent
of
weg
bent
van
een
traditioneel
laadstationDe
oplader
stelt
u
in
staat
om
de
type
2-poort
van
uw
elektrische/hybride
voertuig
via
de
schuko-stick
op
te
laden.Indicatoren
op
het
laadstation
helpen
bij
het
weergeven
van
de
laadfasen
en
de
fouten.
Specificatie
| Input/outputspanning | AC110V/230V/400V |
| Invoerfrequentie | 50/60 Hz |
| Max.uitgangsvermogen | 1-fase tot 3,7 kW ((@400V 16A) |
| Max.uitgangsstroom | 16A voor 3-fase |
| Standaard | 16A voor 1-fase |
| Certificaat | De waarde van de waarde van het product |
|
LED-indicatoren
|
30
RGB-LED-lichten
|
|
Scherm
weergeven
|
2.4
inch
OLED-scherm
|
|
RCD
|
Type B |
|
Huidige
aanpassing
|
-
Ja,
dat
klopt.
|
|
Aanpassing
van
de
vertragingsheffing
|
-
Ja,
dat
klopt.
|
| Beschermingsniveau | IP 67 |
| Operatietemperatuur | -30°C~+60°C |
| Relatieve luchtvochtigheid | ≤ 95% RH |
| Operatiekrachtgrens | ≤ 2000 m |
| Koeling | Natuurlijke luchtkoeling |
| Vermogenverbruik in standby |
Bescherming
| Bescherming tegen overspanning | - Ja, dat klopt. |
| Onder spanningsbescherming | - Ja, dat klopt. |
| Bescherming tegen overbelasting | - Ja, dat klopt. |
| Kortsluitingsbescherming | - Ja, dat klopt. |
| Bescherming tegen lekken | - Ja, dat klopt. |
| Overtemperatuurbescherming | - Ja, dat klopt. |
| Blikbescherming | - Ja, dat klopt. |
|
Laadkabel
|
5
m
(standaardconfiguratie)
|
|
Controleboks
|
HxWxD=200mm*90mm*52mm
|
|
Gewicht
|
3.0kg |
|
Kleur
en
materiaal
|
Zwart;
getemperd
glas,
PC
|
Productinformatie
Certificering



