| Prijs | USD |
| MOQ | 1pc |
| Tijd om te bezorgen | 15days |
| Merk | ANS |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | TUV, CE |
| ModelNumber | ANS-CHAdeMO |
| Verpakkingsdetails | standaard de uitvoerpakket |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 500pcs een week |
| Brand Name | ANS | ModelNumber | ANS-CHAdeMO |
| Certification | TUV, CE | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1PC | Price | USD |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 500pcs een week |
| Levertijd | 15days | Verpakkingsdetails | standaard de uitvoerpakket |
| Productnaam | CHAdeMO EV het Laden | ampèren | 125A |
| Voltage | 500V | Kabellengte | 1M de kabels snakken |
| Weersta voltage | 3200V | Gelijkstroom Max Charging Power | 62.5KW |
| Eindtemperatuurstijging | <50k> |
de Contactdoos van 125A 500V CHAdeMO het Snelle het Laden Laden van Contactdoosyazaka CHAdeMO EV
| Gelijkstroom-Input | MAXIMUM 200A 500V gelijkstroom |
| Gelijkstroom Max Charging Power | 62.5KW |
| Eindtemperatuurstijging | |
| Contactweerstand | Maximum 0.5m Ω |
| Weersta Voltage | 3200V |
| Kabellengte | met 1M kabels |
| Materiaal | Thermoplastisch, Vlam - vertragersrang UL94 v-0 |
| Pin Material | Koperlegering, Zilver + Thermoplastisch op de Bovenkant |
| Werkende Temperatuur | -30℃~+50℃ |
De Eigenschappen van de CHAdeMOinham
Certificatie: TUV, CE



