| Prijs | USD |
| MOQ | 1pc |
| Tijd om te bezorgen | 15days |
| Merk | ANS |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | TUV, CE |
| ModelNumber | ANS-T2-7kW |
| Verpakkingsdetails | standaard de uitvoerpakket |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 500pcs een week |
| Brand Name | ANS | ModelNumber | ANS-T2-7kW |
| Certification | TUV, CE | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1PC | Price | USD |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 500pcs een week |
| Levertijd | 15days | Verpakkingsdetails | standaard de uitvoerpakket |
| Productnaam | Type - Vrouwelijke Contactdoos 2 met Blind | ampèren | 32A |
| Voltage | 250V | Macht | 7KW |
| Materialen | Thermopaticmaterialen | Maak waterdicht | IP55 |
| Kabelgrootte | 3*6mm2 |
EV het laden TUV van de Contactdozenverbinding van certificatie Ce Type - 2 Vrouwelijke Contactdoos met Blind
Eigenschappen
Elektroprestaties
| Geschatte stroom | 32A |
| Verrichtingsvoltage | 250V |
| Terminaltemperaturestijging | |
| Electicalesistance | 200v |
|
Gelijkstroom-Contactweerstand |
0,5 Maximum mQ |
| Kabelpecification | 3*6mm ² +2*0.75mm2 |
Certificatie: TUV, CE