| Prijs | USD |
| MOQ | 1pcs |
| Tijd om te bezorgen | 10days |
| Merk | ANS |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | TUV,CE |
| ModelNumber | ANS-ccs1-200A |
| Verpakkingsdetails | de uitvoer standaardpakket |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 1000pcs een week |
| Brand Name | ANS | ModelNumber | ANS-ccs1-200A |
| Certification | TUV,CE | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1PCS | Price | USD |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 1000pcs een week |
| Levertijd | 10days | Verpakkingsdetails | de uitvoer standaardpakket |
| Productnaam | CCS Combo 1 EV-Contactdoos | ampèren | 200A |
| Voltage | 1000V | Kabelgrootte | 70mm2 |
| Kleur | Zwarte of wit | Norm | De Norm van SAE de V.S. |
| Embleem | steuncustomzation | Kabellengte | 5M of anderen gebaseerd op vereiste |
EV ladend Contactdoos Snelle gelijkstroom-de Inhamul Certificatie 200A 1000V gelijkstroom CCS Combo van de Ladersschakelaar 1 EV-Contactdoos
| Gelijkstroom-input | 80A/150A/200A 600V gelijkstroom |
| AC input | 16A/32A/63A 240/415V AC |
| Isolatieweerstand | >2000MΩ (DC1000V) |
| Eindtemperatuurstijging | <50K |
| Weersta Voltage | 3000V |
| Contactweerstand | 0.5mΩ maximum |
| Gevalmateriaal | Thermoplastisch, vlam - vertragersrang UL94 v-0 |
| Speld | Koperlegering, zilver + thermoplastisch op de bovenkant |
| Werkende temperatuur | -30°C~+50°C |



