| Prijs | USD |
| MOQ | 1pc |
| Tijd om te bezorgen | 15days |
| Merk | ANS |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | TUV, CE |
| ModelNumber | ANS-ADVERTENTIE |
| Verpakkingsdetails | standaard de uitvoerpakket |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 200pcs een dag |
| Brand Name | ANS | ModelNumber | ANS-ADVERTENTIE |
| Certification | TUV, CE | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1PC | Price | USD |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 200pcs een dag |
| Levertijd | 15days | Verpakkingsdetails | standaard de uitvoerpakket |
| Produtnaam | EV-oplaadkabeladapter | Kleur | Zwart |
| Model | tesla-adapter | Ampèren | 60A |
| Werkspanning | 250V | IP-klasse | IP54 |
| Brandclassificatie | UL94V-0 |
Tesla Adapter SAE US Type 1 Tesla Connector EV Charging Cable Adapter
| Nominale stroom | 60A, AC |
| Operatiespanning | 250 V |
| Voltage weerstaan | 2000 V |
| IP-klasse | IP54 |
| Brandwaarde | UL94V-0 |
Nominale stroom: 16A, 32A, 60A, AC
Werkspanning: 250 V
Tegenstand Spanning: 2000V
Grootte: 8,75 cm Lengte
Materiaal: thermoplastisch, vlamvertragend frade UL94 V-0
Materiaal van de pin: koperlegering, zilver + thermoplastisch bovenaan
Verpakking:



