| Prijs | USD |
| MOQ | 1pc |
| Tijd om te bezorgen | 25days |
| Merk | ANS |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | 3C |
| ModelNumber | ANS-GB-32A |
| Verpakkingsdetails | standaard de uitvoerpakket |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit | 500pcs een week |
| Brand Name | ANS | ModelNumber | ANS-GB-32A |
| Certification | 3C | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1PC | Price | USD |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Leveringscapaciteit | 500pcs een week |
| Levertijd | 25days | Verpakkingsdetails | standaard de uitvoerpakket |
| Productnaam | Het Laden van GB/T EV Kabels | ampèren | 32A |
| Voltage | 250V | kabelsgrootte | 6mm2 |
| Kleur | groen, blauw, oranje, grijs | Kabellengte | 5M kabellengte of gebaseerd op vereiste |
| EMBLEEM | steuncustomzation |
Chinese Standaardac het Laden het Laden van Stop32a 250V 1Phase GB/T EV Kabels
Eigenschappen
| geschatte stroom | 32A |
| nominale spanning | 250V |
| Isolatieweerstand | >1000M Ω |
| De stijging van de speldentemperatuur | |
| Weersta voltage | 2500V |
| Contactimpedantie | Maximum 0.5m Ω |
| Shell-materiaal | thermoplast, de rang UL94 van de lamévertrager |
| Speld | koperlegering, verzilverd tafelgerei en gebruik thermoplastisch bij de bovenkant |
| Envirommentalperommance | -30℃ - +50℃ |
| kabelsgrootte | 3*6+2*0.5mm2 |
Certificatie: IATF 16949,3C



